Levné letenky

Příspěvekod dider » 20. 10. 2006, 14:52

No pomer kavlita/cena je u Ryana dost dobry. Napsal jsem to asi moc osobne. Parkrat jsem s nima letel i v ramci ostrovu a ten zakladni cil byl splnen. Prepravili ma z bodu A do bodu B. Ale to je vsechno. V letadle byl nejednou silenej bordel, porad ti nekdo neco cpe, stevardky nic moc a vubec nejak nemusim spolecnosti typu Lidl, Ryan a pod. Vetsinou sice vsechno prijemne levny ale casto tomu odpovida i kvalita a nejak cela ta firemni kultura. Mizerne placeny personal, ten se pak podle toho chova k lidem...dyt to zname.

...kdyz bude moznost radsi se vyhnu. Nekdy ale ta cena zvitezi. Ja mnel jednou RT ticket v ramci ostrovu snad za 800kc a neodolal jsem.
dider
 
Příspěvky: 10
Registrován: 16. 10. 2006, 9:54
Bydliště: Praha

Příspěvekod Dan » 21. 10. 2006, 12:54

Ceny letenek u Ryanairu jsou opravdu asi stabilne nejlevnejsi a servis neni zas tak hrozny, ja s nima letel 4x a vzdy to bylo nacas (a kupodivu dost vytizeny), sedet se tam dalo pohodlneji nez treba ve SkyEurope a ze se mi posadka neklanela :D preziju... Driv snad jezdil z brnenskeho letiste do a z Prahy nejaky pripojovy autobus, ale nevim jestli porad...
O teto spolecnosti vetsinou slychavam ze je nesympaticka, drza a prezentuje se velmi arogantne, ale me prijde ze prave funguje dobre a progresivne... :idea:
Dan
 
Příspěvky: 389
Registrován: 14. 10. 2006, 20:12

Příspěvekod pepa007 » 21. 10. 2006, 17:00

Dan píše:O teto spolecnosti vetsinou slychavam ze je nesympaticka, drza a prezentuje se velmi arogantne, ale me prijde ze prave funguje dobre a progresivne... :idea:


Každopádně má OBROVSKEJ přínos pro všechny cestující v Evropě, i pro ty co s něma nelítají
pepa007
 
Příspěvky: 13
Registrován: 17. 10. 2006, 17:36

Příspěvekod Orus-x » 27. 11. 2006, 13:05

Všechno je o očekávání cestujícího (nakupujícího). V Lidlu kvalitu nečekám (tak tam ani nelezu - protože se považuju za gurmána a kvalita jídla je pro mě rozhodující :P ); v RyanAiru taky kvalitu nečekám, ale jako cestující jsem skromější, takže jsem byl příznivě překvapen. Hlavně tím že v Hahnu otočili letadlo za 20 min. od vypnutí motorů předchozí mírně zpožděné linky do začátku pojíždění našeho letu do BTS. Posádka mě přišla docela profesionální (i když purser = Španělka měla zřetelné problémy s angličtinou), sníženou firemní kulturu jsem spíš pozoroval u některých spolupasažérů, a to jak v gatu, na palubě, při výstupu a při jejich chování k palubnímu personálu :cry:
Orus-x
 
Příspěvky: 1
Registrován: 20. 10. 2006, 11:19
Bydliště: Praha

Příspěvekod Fabo » 27. 11. 2006, 23:10

Síce som s nimi letel len 2krát, ale v podstate musím súhlasiť. A na mojich letoch nebol ani ten personál taký zlý...
Uživatelský avatar
Fabo
 
Příspěvky: 66
Registrován: 18. 11. 2006, 14:37
Bydliště: Košice, Slovensko

Příspěvekod capri » 3. 4. 2007, 23:12

dider píše:No pomer kavlita/cena je u Ryana dost dobry. Napsal jsem to asi moc osobne. Parkrat jsem s nima letel i v ramci ostrovu a ten zakladni cil byl splnen. Prepravili ma z bodu A do bodu B. Ale to je vsechno. V letadle byl nejednou silenej bordel, porad ti nekdo neco cpe, stevardky nic moc a vubec nejak nemusim spolecnosti typu Lidl, Ryan a pod. Vetsinou sice vsechno prijemne levny ale casto tomu odpovida i kvalita a nejak cela ta firemni kultura. Mizerne placeny personal, ten se pak podle toho chova k lidem...dyt to zname.

...kdyz bude moznost radsi se vyhnu. Nekdy ale ta cena zvitezi. Ja mnel jednou RT ticket v ramci ostrovu snad za 800kc a neodolal jsem.


tak nevim ocom tadle debata vubec je vono kritizovat umi kazdej ale malokdo pak leti z nejakou renomovanou spolecnosti kde je to o nekolik tisic drazsi ........ nekteri lidi radi resi docela i prkotiny ja bich to videl takhle jestli mas penize tak litej kvalitnejsima airo....a ten kdo nemam tak at si koupi levnejsi..... vono kdiby meli vsechny tidle nizkorpoctovi air...extra nabidku tak to muzou zabalit ale to je kazdymu snad jasny
docela bi me zajimal nazor spoustu z vas kdyby ste si parkrat dali ruzne regionalni lety po rusku to byla debata o necem jinem.. dosluhujici letadla v nekterych spolecnostech ,personal palubni servis atd a spousta lidi je rada ze se dostanou z bodu a do bodu be b ale musim se priklonit k nazoru ze i tam se posledni dobou snazej vylepsit score.... sorry jestli sem nekoho nastval ale nekdy me to pripada ze nekteri lidi to moc resi a pak sou radi ze leteli i stou mene kvalitnejsi spolecnosti....... :roll: i kdyz na druhou stranku je dobre si pokecat o danich produktech na trhu aspon clovek vi co muze cekat od dane spolecnosti
Uživatelský avatar
capri
 
Příspěvky: 43
Registrován: 17. 10. 2006, 21:52
Bydliště: prague-donetsk-makievka

Příspěvekod keh » 4. 4. 2007, 9:38

capri píše: kdyby ste si parkrat dali ruzne regionalni lety po rusku to byla debata o necem jinem.. dosluhujici letadla v nekterych spolecnostech


Mohu potvrdit. Zazitek z letu Dvinskoy Bereznik - Archangelsk letounem Il-14 byl k nezaplaceni :-D
Pozor na světlo na konci tunelu. Může to být reflektor protijedoucí lokomotivy.
Uživatelský avatar
keh
Forum Admin
 
Příspěvky: 185
Registrován: 15. 10. 2006, 13:29

Ad domaci lety v Rusku...

Příspěvekod Dan » 4. 4. 2007, 13:49

...muj nazor jako silence zni superzazitek, vcetne zajimavych letadel a letani, ktere je o nicem jinem... navic stale temer 100 % pravdepodobnost preziti :) Kdybych si mel vybrat mezi Lufthansou a treba Tajikistan Airlines, nevaham ani vterinu...
Dan
 
Příspěvky: 389
Registrován: 14. 10. 2006, 20:12

Příspěvekod bugr » 4. 4. 2007, 17:38

hm, jsem si našel na velikonoce hezký lety do mnichova, tam s přestupem v Hamburgu, zpět v neděli přes Franfut, 4 lety za víkend, paráda,cena 3500+- ale ty zkurvený poplatky a je to skoro 9000, to ještě se synem a je to najednou nesmysl :_(
bugr
 
Příspěvky: 249
Registrován: 1. 2. 2007, 12:02

Příspěvekod Dan » 8. 4. 2007, 9:25

bugr píše:hm, jsem si našel na velikonoce hezký lety do mnichova, tam s přestupem v Hamburgu, zpět v neděli přes Franfut, 4 lety za víkend, paráda,cena 3500+- ale ty zkurvený poplatky a je to skoro 9000, to ještě se synem a je to najednou nesmysl :_(


Lufthansa je ale jeste docela dobra... vzdy ve stredu dopoledne davaj do vyprodeje letenky na nasledujici tyden a vzdy se tam najde neco okolo 4000,- vcetne poplatku s prestupem v Mnichove nebo FRA nekam (tzn. 4 lety), tenhle tyden maji treba Birmingham, Londyn, Pariz, Manchester... takze kdyz se ve stredu rozdhodnes a do tydne odletis, docela to ujde. Sleduji to delsi dobu, akorat v zime ty ceny sly i jemne pod 4000 all inclusive, ted spis nad... :?
Dan
 
Příspěvky: 389
Registrován: 14. 10. 2006, 20:12

Příspěvekod bugr » 8. 4. 2007, 9:30

já tomu nerozumim, našel jsem si tam let do londýna, cena celkem 120EUR, nakonec jsem zadal že jsem z čech, hodilo mě to na začátek ale v češtině a ta letenka stála najednou 7000kč, tomu fakt nerozumim :-(
bugr
 
Příspěvky: 249
Registrován: 1. 2. 2007, 12:02

Příspěvekod Dan » 9. 4. 2007, 9:47

bugr píše:já tomu nerozumim, našel jsem si tam let do londýna, cena celkem 120EUR, nakonec jsem zadal že jsem z čech, hodilo mě to na začátek ale v češtině a ta letenka stála najednou 7000kč, tomu fakt nerozumim :-(


Normalne jdi na lufthansa.cz, v nabidce Ready to fly jen klikni na Londyn a pak uz jen doplnis data a dostanes se na tabulku, kde nejdriv vybiras data a v dalsim kroku lety co chces a pak uvidis cenu rovnou v Kc (v mem pripade PRG-MUC-LHR-FRA-PRG za 4806 CZK...)
Dan
 
Příspěvky: 389
Registrován: 14. 10. 2006, 20:12

Příspěvekod bugr » 10. 4. 2007, 8:59

tomu rozumim ale jaktože c německý verzi ta samá letenka stojí 120EUR což je kolem 3000kč, to mi hlava nebere a sere mě to.
bugr
 
Příspěvky: 249
Registrován: 1. 2. 2007, 12:02

Příspěvekod Dan » 10. 4. 2007, 11:48

bugr píše:tomu rozumim ale jaktože c německý verzi ta samá letenka stojí 120EUR což je kolem 3000kč, to mi hlava nebere a sere mě to.


Proc nemecka verze, dej si ceskou na www.lufthansa.cz prece a ceny jsou rovnou v Kc (a je to i vyhodnejsi prepocet)
Dan
 
Příspěvky: 389
Registrován: 14. 10. 2006, 20:12

Příspěvekod bugr » 10. 4. 2007, 12:55

nevim jestli se blbě vyjadřuju , byl jsem na home page lufthansy, našel si tam letenku mnichov-londýn no a byla za 120EUR. a když jsem tam zadával adresu přehodilo mě to na český stránky když jsem zadal czech republic a najednou tam ta letenka byla asi za 8000kč, to mě nasralo, nechápu jak se ta cena takhle změnila. 120EUR je přece jen trochu míň :-(
bugr
 
Příspěvky: 249
Registrován: 1. 2. 2007, 12:02

PředchozíDalší

Zpět na Letenky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron