Handling LKPR - kdo je lepší?????

Kdo je v handlingování na LKPR nejlepší???

ČSA
10
37%
MENZIES
13
48%
LETIŠTĚ PRAHA
4
15%
 
Celkem hlasů : 27

Handling LKPR - kdo je lepší?????

Příspěvekod MiCi » 16. 11. 2006, 20:09

Ahoj všem,
Kdo je v poskytování handlingových služeb na LKPR nejlepší????
:D :lol: :) :shock:
MiCíček
Uživatelský avatar
MiCi
 
Příspěvky: 9
Registrován: 15. 11. 2006, 11:39
Bydliště: Praha

Příspěvekod admin » 16. 11. 2006, 20:21

Přesunul jsem toto téma z odborného do obecného fóra, protože myslím, že jsou možné odpovědi subjektivní a není v něm dotaz, který by mohl garant odpovědět ;-)
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 115
Registrován: 13. 10. 2006, 18:13

Kdo :-) ?

Příspěvekod Dan » 20. 11. 2006, 10:46

Zajimava otazka, ja si myslim ze nejlepsi je priserne neefektivni CSA... :-), takze odbavovat bych se asi nechal jako cestujici nejradsi molochem CSA, ale kdybych mel mit ve firme podilel, tak by se mi nejlip libil Menzies :-)
Dan
 
Příspěvky: 389
Registrován: 14. 10. 2006, 20:12

Re: Kdo :-) ?

Příspěvekod MiCi » 20. 11. 2006, 15:08

Dan píše:Zajimava otazka, ja si myslim ze nejlepsi je priserne neefektivni CSA... :-), takze odbavovat bych se asi nechal jako cestujici nejradsi molochem CSA, ale kdybych mel mit ve firme podilel, tak by se mi nejlip libil Menzies :-)

Já si myslím,že podle poměru nakladačů a odbavených letadel za den,je ČSA efektivní až dost :lol:
Otázka je,kam vydělané peníze jdou,na co jsou použity a kolik jich skončí na výplatních páskách lidí,kteří jak se říká "chodí celý den po chodbách a nosí lejstra odnikud nikam" :oops: :evil:
MiCíček
Uživatelský avatar
MiCi
 
Příspěvky: 9
Registrován: 15. 11. 2006, 11:39
Bydliště: Praha

Re: Kdo :-) ?

Příspěvekod Dan » 20. 11. 2006, 15:16

MiCi píše:
Dan píše:Zajimava otazka, ja si myslim ze nejlepsi je priserne neefektivni CSA... :-), takze odbavovat bych se asi nechal jako cestujici nejradsi molochem CSA, ale kdybych mel mit ve firme podilel, tak by se mi nejlip libil Menzies :-)

Já si myslím,že podle poměru nakladačů a odbavených letadel za den,je ČSA efektivní až dost :lol:
Otázka je,kam vydělané peníze jdou,na co jsou použity a kolik jich skončí na výplatních páskách lidí,kteří jak se říká "chodí celý den po chodbách a nosí lejstra odnikud nikam" :oops: :evil:


Joo, ale je to jedna firma jako celek, tak se to musi brat... :?
Dan
 
Příspěvky: 389
Registrován: 14. 10. 2006, 20:12

Re: Kdo :-) ?

Příspěvekod MiCi » 20. 11. 2006, 17:20

Dan píše:
MiCi píše:
Dan píše:Zajimava otazka, ja si myslim ze nejlepsi je priserne neefektivni CSA... :-), takze odbavovat bych se asi nechal jako cestujici nejradsi molochem CSA, ale kdybych mel mit ve firme podilel, tak by se mi nejlip libil Menzies :-)

Já si myslím,že podle poměru nakladačů a odbavených letadel za den,je ČSA efektivní až dost :lol:
Otázka je,kam vydělané peníze jdou,na co jsou použity a kolik jich skončí na výplatních páskách lidí,kteří jak se říká "chodí celý den po chodbách a nosí lejstra odnikud nikam" :oops: :evil:


Joo, ale je to jedna firma jako celek, tak se to musi brat... :?


To je,bohužel pravda....... :cry:
MiCíček
Uživatelský avatar
MiCi
 
Příspěvky: 9
Registrován: 15. 11. 2006, 11:39
Bydliště: Praha


Zpět na Ankety

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron