Tak jsem byl vyhozen

Příspěvekod warman » 13. 3. 2008, 18:32

nic moc odpověď, možná trochu mimo, ale i kvůli takovýhlem případům tě vyhoděj, co oni můžou vědět, co máš v tašce, nebo někde poblíž schovanýho.

http://www.novinky.cz/clanek/135315-na- ... tadlo.html
warman
 
Příspěvky: 49
Registrován: 2. 1. 2007, 9:19

Příspěvekod Lukáš Janecký » 4. 4. 2008, 21:20

Kluci dávejte si bacha naproti Cargu je tam malý plůtek hodně tam jezdí, že tam nemáš co dělat ale taky se mě povedlo, ža jsem tam byl celou sobotu a nikdo mi nic neřekl.Naproti Kneževsi se dá taky dobře stát když nebudete přelejzat plot a dělat do něj díry tak by Vám nikdo neměl nic říct a ani Vás vyghodit.
Lukáš Janecký
 
Příspěvky: 15
Registrován: 22. 1. 2007, 9:34
Bydliště: Fojtíkova 2401 Rakovník

Příspěvekod bugr » 4. 4. 2008, 21:39

Lukáš Janecký píše:Kluci dávejte si bacha naproti Cargu je tam malý plůtek hodně tam jezdí, že tam nemáš co dělat ale taky se mě povedlo, ža jsem tam byl celou sobotu a nikdo mi nic neřekl.Naproti Kneževsi se dá taky dobře stát když nebudete přelejzat plot a dělat do něj díry tak by Vám nikdo neměl nic říct a ani Vás vyghodit.


no ale o tom mistu jsem psal
je nechápu to že mám dát bacha, na co jako? Že na mě udělají bububu? :-)
bugr
 
Příspěvky: 249
Registrován: 1. 2. 2007, 12:02

Příspěvekod Lukáš Janecký » 6. 4. 2008, 19:25

No právě, že by tě tam o cut mohli vyhodit mě už se to stalo ale jak řikám když tam nebudeš dělat vylomeniny tak by tě nic říct neměli.
Lukáš Janecký
 
Příspěvky: 15
Registrován: 22. 1. 2007, 9:34
Bydliště: Fojtíkova 2401 Rakovník

Příspěvekod Jaroslav Beneš » 14. 8. 2010, 19:02

marecek píše:podle me je zakaz vjezdu na vsechny polni a lesni cesty. takze to respektuju. vzdyt je to stejne vsude kousek, prijemna prochazka, a navic na tech cestach kolem plotu auta hrozne viri prach :?


Jo jo, na polní cesty je zákaz vjezdu, nemusí tam být ani značka- http://www.planes.cz/lite/PRGfoto.php - úplně dole je napsáno toto:Dle dopravních předpisů je na polní a lesní cesty zákaz vjezdu, i když cesta není označena zákazem vjezdu.
Jaroslav Beneš
 
Příspěvky: 11
Registrován: 15. 4. 2010, 16:22

Příspěvekod Foxx » 15. 9. 2010, 12:44

No co já vím, tak se má situace trošku jinak. Zákaz vjezdu a stání motorových vozidel platí na LESNÍ cesty podle zákona 289/1995 Sb.

Na polní cestu podobný zákon neexistuje a řídí se tedy platným dopravním značením.
Foxx
 
Příspěvky: 71
Registrován: 16. 10. 2006, 23:48

Příspěvekod marecek » 15. 9. 2010, 14:41

Jaroslav Beneš píše:
marecek píše:podle me je zakaz vjezdu na vsechny polni a lesni cesty. takze to respektuju. vzdyt je to stejne vsude kousek, prijemna prochazka, a navic na tech cestach kolem plotu auta hrozne viri prach :?


Jo jo, na polní cesty je zákaz vjezdu, nemusí tam být ani značka- http://www.planes.cz/lite/PRGfoto.php - úplně dole je napsáno toto:Dle dopravních předpisů je na polní a lesní cesty zákaz vjezdu, i když cesta není označena zákazem vjezdu.


Ja jsem tu informaci vzal prave odtud a ridim se tim doted, protoze panum z planes.cz bezvyhradne verim.

Foxx píše:No co já vím, tak se má situace trošku jinak. Zákaz vjezdu a stání motorových vozidel platí na LESNÍ cesty podle zákona 289/1995 Sb.

Na polní cestu podobný zákon neexistuje a řídí se tedy platným dopravním značením.


To uplne meni situaci a pripada mi to i logictejsi.
Ale i tak budu chodit dal pesky, jenze ja mam i dalsi duvody: bydlim na Predni Kopanine, na LKPR chodim stejne pesky do prace a navic se mi minulej tejden rozpadla prevodovka a na opravu budu setrit cca dva roky :evil:
marecek
 
Příspěvky: 58
Registrován: 16. 10. 2006, 17:58

Příspěvekod Dan » 21. 9. 2010, 22:01

Foxx píše:No co já vím, tak se má situace trošku jinak. Zákaz vjezdu a stání motorových vozidel platí na LESNÍ cesty podle zákona 289/1995 Sb.

Na polní cestu podobný zákon neexistuje a řídí se tedy platným dopravním značením.


Ne ne, to není pravda, na polní cesty (stejně jako na JAKÉKOLIV nezpevněné komunikace) se vjíždět nesmí, pokud není povoleno dopravní značkou... a to hned podle několika zákonů, včetně toho o životním prostředí...
Dan
 
Příspěvky: 389
Registrován: 14. 10. 2006, 20:12

Předchozí

Zpět na Fotografování letadel

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron