Profil

Profil

Příspěvekod rebi » 6. 3. 2007, 17:49

ahoj, mám malý dotaz k čemu slouží položka Můj profil ???? když se na to jiný fotograf než já nemůže kouknout, proč to enfunguje např. tak že by se kliklo na autora fotky a zobrazil se ten jeho profil, není potom zbytečné tam vyplňovat všechyn ty údaje, co se týče údajů přidal bych tam položku www. protože hodně fotografů má www
rebi
 
Příspěvky: 25
Registrován: 15. 10. 2006, 19:24

Re: Profil

Příspěvekod admin » 7. 3. 2007, 7:19

rebi píše:ahoj, mám malý dotaz k čemu slouží položka Můj profil ???? když se na to jiný fotograf než já nemůže kouknout, proč to enfunguje např. tak že by se kliklo na autora fotky a zobrazil se ten jeho profil, není potom zbytečné tam vyplňovat všechyn ty údaje, co se týče údajů přidal bych tam položku www. protože hodně fotografů má www


Dobrý den,

profil slouží primárně pro Vás, můžete si v něm nastavit heslo, jméno zobrazované u fotek, a adresu, na které vás každý zájemce o fotky může oslovit. Další rozšíření jeho obsahu i třeba zobrazování je možné, v nejbližší době však máme hodně jiných úkolů. Díky za pochopení.
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 115
Registrován: 13. 10. 2006, 18:13

Příspěvekod rebi » 15. 3. 2008, 21:50

ahoj všem, mám malej dotaz proč se uvádí týdenní limit fotek 15, proč také záleží na velikosti nahraných fotek ? např. dneska mám nahraných 11 fotek, chtěl jsme nahrát další, ale bohužel to nešlo z toho důvodu že mám plnou velikost nahraných fotek. Proč se také neuvádí že se musím vejít i do tohoto limitu ? A ještě mám jeden dotaz když nahraju jednu fotku ale vzápětí ji chci vymazat, vymaže se mi i z počtu nahraných fotek nebo mi tam zůstane vyset ? předem díky za odpověď
rebi
 
Příspěvky: 25
Registrován: 15. 10. 2006, 19:24

Příspěvekod rebi » 27. 5. 2008, 18:33

k mému výše uvedenému dotazu přidávám i screen, protože si nejsem jist zda jste mě pochopili, doufám že už mi teď někdo odpoví
http://uloz.to/440593/Bez názvu.JPG
rebi
 
Příspěvky: 25
Registrován: 15. 10. 2006, 19:24

Příspěvekod michalkrsek » 15. 6. 2008, 0:44

rebi píše:k mému výše uvedenému dotazu přidávám i screen, protože si nejsem jist zda jste mě pochopili, doufám že už mi teď někdo odpoví
http://uloz.to/440593/Bez názvu.JPG


No vsak tam vidis, ze Ti doslo misto. Limit je na misto i na pocet fotek.
michalkrsek
 
Příspěvky: 11
Registrován: 26. 7. 2007, 2:12

aktualizace profilu

Příspěvekod Ondra S. » 4. 8. 2009, 20:45

Ahoj, chci se zeptat, jestli můžu něco udělat s problémy s aktualizací profilu. Chtěl jsem v profilu pouze doplnit souhlas "vstřícnost k médiím", ale poté, co dám Aktualizovat, vypíše se mi, že je špatně vyplněný formulář a chce po mě unikátní přihlašovací jméno a jméno do chatu... což samozřejmě měnit nechci. Dík.
Ondra S.
 
Příspěvky: 6
Registrován: 18. 10. 2006, 12:58

Příspěvekod eif » 5. 8. 2009, 5:55

Ahoj, zřejmě existuje duplicitní účet nebo jméno (ať už vlastním zásahem nebo z doby přechodu na nový software). Napiš popis závady, používané přihlašovací jméno a cílový stav, který má fungovat na brno@planes.cz a pořešíme, jakmile bude chvilka času. dík. R
eif
 
Příspěvky: 249
Registrován: 14. 10. 2006, 20:20


Zpět na Náměty k serveru planes.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron