jaky simulator

jaky simulator

Příspěvekod Travella » 14. 8. 2007, 18:11

ahoj,chci se zeptat jak je dobry flight simulator 2004 a jak to vypada v kokpitech letadel nemate nejake fotky?pripadne kolik jich v tom flight simulatoru 2004 je a jake typy a kde by sem ho mohl sehnat myslim treba nekde v Tesku nebo v Interšpáru díky moc :wink:
Travella
 
Příspěvky: 47
Registrován: 21. 2. 2007, 10:10
Bydliště: Ostrov (okres Karlovy Vary)

Re: jaky simulator

Příspěvekod Kamyl » 14. 8. 2007, 19:47

Travella píše:ahoj,chci se zeptat jak je dobry flight simulator 2004 a jak to vypada v kokpitech letadel nemate nejake fotky?pripadne kolik jich v tom flight simulatoru 2004 je a jake typy a kde by sem ho mohl sehnat myslim treba nekde v Tesku nebo v Interšpáru díky moc :wink:

Odpovedel jsem ti na airways Bubajs... :wink:
Kamyl
 
Příspěvky: 109
Registrován: 15. 10. 2006, 16:22
Bydliště: Ostrava

Zeptání kde by se dal sehnat

Příspěvekod Lukáš Janecký » 2. 4. 2008, 11:48

Ahoj kluci chcu se zeptat kde by se mohl stáhnout Flight simulátor 2004 já vim, že bych Vás tady o to neměl žádat kdyžtak mi někdo napiště soukromou zprávu. P.S. Chtěl bych si taky zalétat jako vy Díky :D
Lukáš Janecký
 
Příspěvky: 15
Registrován: 22. 1. 2007, 9:34
Bydliště: Fojtíkova 2401 Rakovník

Re: Zeptání kde by se dal sehnat

Příspěvekod keh » 2. 4. 2008, 19:48

Lukáš Janecký píše:Ahoj kluci chcu se zeptat kde by se mohl stáhnout Flight simulátor 2004 já vim, že bych Vás tady o to neměl žádat kdyžtak mi někdo napiště soukromou zprávu. P.S. Chtěl bych si taky zalétat jako vy Díky :D



Muzes si ho "stahnout" v JRC obchodu za 899,- Kc. Pri nakupu pres e-shop je cena 829,- Kc. Pokud mas na mysli nelegalni kopii programu, tak tu tady nenajdes a ani radu, kde ji hledat.
Pozor na světlo na konci tunelu. Může to být reflektor protijedoucí lokomotivy.
Uživatelský avatar
keh
Forum Admin
 
Příspěvky: 185
Registrován: 15. 10. 2006, 13:29

Re: Zeptání kde by se dal sehnat

Příspěvekod Kamyl » 2. 4. 2008, 20:41

keh píše:
Lukáš Janecký píše:Ahoj kluci chcu se zeptat kde by se mohl stáhnout Flight simulátor 2004 já vim, že bych Vás tady o to neměl žádat kdyžtak mi někdo napiště soukromou zprávu. P.S. Chtěl bych si taky zalétat jako vy Díky :D



Muzes si ho "stahnout" v JRC obchodu za 899,- Kc. Pri nakupu pres e-shop je cena 829,- Kc. Pokud mas na mysli nelegalni kopii programu, tak tu tady nenajdes a ani radu, kde ji hledat.

Na Cybexu za 385,- Kc... :wink:
http://www.cybex.cz/Produkt.aspx?Type=S ... FLIGHT2004
Kamyl
 
Příspěvky: 109
Registrován: 15. 10. 2006, 16:22
Bydliště: Ostrava

Děkuji

Příspěvekod Lukáš Janecký » 2. 4. 2008, 21:31

Nezlopte se, že to jsem tahám už jsem dostal vynadáno od správce fora. Tak díky LukyP.S. dlouho jsem ty nebyl fakt se nezlopte.
Lukáš Janecký
 
Příspěvky: 15
Registrován: 22. 1. 2007, 9:34
Bydliště: Fojtíkova 2401 Rakovník

Re: Zeptání kde by se dal sehnat

Příspěvekod keh » 2. 4. 2008, 22:01

Kamyl píše:Na Cybexu za 385,- Kc... :wink:
http://www.cybex.cz/Produkt.aspx?Type=S ... FLIGHT2004


Aha, nojo, ja koukal na JRC na FS X :wink:
Pozor na světlo na konci tunelu. Může to být reflektor protijedoucí lokomotivy.
Uživatelský avatar
keh
Forum Admin
 
Příspěvky: 185
Registrován: 15. 10. 2006, 13:29

MS Flight simulator de Luxe

Příspěvekod citiboy » 17. 4. 2008, 1:33

Ahojte, mam koupeny MFS de Luxe a je to uplna bomba, jenom, trochu nestiha PC. Chtel jsem se zeptat nekoho zkuseneho, kdo s tim umi litat, protoze ja jsem se dokazal maximalne odlepit od zeme, letet ve vysce 10 000 m , ale nikdy se mi nepodarilo pristat, treba s Airbusem, ikdyz pode mnou bylo letiste. Musim se na to jeste poradne mrknout, pac na obalu je napsano, manual v cestine, a tu jsem tam nikde nevidel. Diky za odpoved.
citiboy
 
Příspěvky: 4
Registrován: 17. 9. 2007, 23:08

Re: MS Flight simulator de Luxe

Příspěvekod Kamyl » 17. 4. 2008, 6:13

citiboy píše:Ahojte, mam koupeny MFS de Luxe a je to uplna bomba, jenom, trochu nestiha PC. Chtel jsem se zeptat nekoho zkuseneho, kdo s tim umi litat, protoze ja jsem se dokazal maximalne odlepit od zeme, letet ve vysce 10 000 m , ale nikdy se mi nepodarilo pristat, treba s Airbusem, ikdyz pode mnou bylo letiste. Musim se na to jeste poradne mrknout, pac na obalu je napsano, manual v cestine, a tu jsem tam nikde nevidel. Diky za odpoved.

Nejlepe se koukni na forum na www.flightsim.cz - tam najdes spousty odpovedi na sve otazky. Ono se dost dobre neda napsat jak letet a pristat, to bych musel napsat elaborat na nekolik stranek :) Mas v FSX i skolu letani, kde se naucis zaklady a zbytek je treba nastudovat z manualu, diskuznich for a ruznych tutorialu, kterych je na netu hodne...
Kamyl
 
Příspěvky: 109
Registrován: 15. 10. 2006, 16:22
Bydliště: Ostrava


Zpět na Simulátory

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron