Propagační materiály leteckých společností.

Propagační materiály leteckých společností.

Příspěvekod Džejms » 12. 4. 2008, 23:54

Zdravím Vás,
poraďte prosím kde bych mohl sehnat různé propagační materiály společností. Mám na mysli šňůrky, trička, modely a jiné věci. Je na Ruzyni nějaký "ČSA shop" :D nebo tak něco? Případně, je-li mezi Vámi někdo, kdo toho mám doma hodně a rád by třebas něco odprodal - byl bych velice rád. :wink:

Mějte se a předem díky za odpovědi...
Džejms
 
Příspěvky: 3
Registrován: 14. 2. 2008, 11:27

Re: Propagační materiály leteckých společností.

Příspěvekod keh » 13. 4. 2008, 9:07

Džejms píše: Je na Ruzyni nějaký "ČSA shop" nebo tak něco?


Jestli se nemylim (coz neni vylouceno, ale znalejsi me opravi), nejaky takovy obchudek by mel byt na Terminalu 3 (Stare letiste).

http://www.prg.aero/cs/site/klient/pruvodce_letistem/airport_map.htm?mapview=bird, kliknout nahore na Terminal 3, potom vpravo vyhledat polozku "Obchody".
Pozor na světlo na konci tunelu. Může to být reflektor protijedoucí lokomotivy.
Uživatelský avatar
keh
Forum Admin
 
Příspěvky: 185
Registrován: 15. 10. 2006, 13:29

Re: Propagační materiály leteckých společností.

Příspěvekod PetrS » 13. 4. 2008, 9:14

Džejms píše:Zdravím Vás,
poraďte prosím kde bych mohl sehnat různé propagační materiály společností. Mám na mysli šňůrky, trička, modely a jiné věci. Je na Ruzyni nějaký "ČSA shop" :D nebo tak něco? Případně, je-li mezi Vámi někdo, kdo toho mám doma hodně a rád by třebas něco odprodal - byl bych velice rád. :wink:

Mějte se a předem díky za odpovědi...


Můj bratranec by mohl něco postrádat. Hlavně tištěné materiály, které má 2x (letové řády, palubní časáky ...). Jestli chceš tak mu napiš catanya@volny.cz
PetrS
 
Příspěvky: 32
Registrován: 4. 11. 2006, 20:59

Příspěvekod Džejms » 13. 4. 2008, 11:25

Super, díky moc...
Džejms
 
Příspěvky: 3
Registrován: 14. 2. 2008, 11:27


Zpět na Letadla

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron