kolikrat se vam stalo ze vam neuznali fotografie planes.cz??

Příspěvekod Kamyl » 31. 3. 2008, 20:00

UYvona píše:Já poslala na podzim 2007 několik kusů fotek dle kritérií z Ruzyně a bohužel ani jedna nebyla zveřejněná. Takže jsem se už o další zaslání nepokoušela jelikož by to byla zbytečná ztráta času. Zjistila jsem, a nejsem jediná, že ve fotogaleriích se u fotek objevují dokola stejná jména jejich autorů, takže to nemá smysl se cpát do rodinky, která mezi sebe nepustí nikoho. Posílám fotky tam , kde se nemusí škemrat a nejsou vůči nováčkům arogantní.

Yvono to se mylis, nevim o zadne rodince, ktera by tu posilala fotografie. To, ze se urcita jmena vyskytuji casteji je dano v prve rade tim, ze jsou dobri fotografove a dalsi vlivy jsou napr. ty, ze bud jsou to insideri z letiste (tim padem jejich moznosti foceni jsou nejlepsi), pripadne bydli nekde blizko letiste, atd. Mi osobne prijmou tak cca 25 - 30% fotek, ale rozhodnuti screeneru respektuju, i kdyz asi stejne, jako vsichni ostatni bych byl radeji, kdyby mi vzali vsechny... :) Zas na druhou stranu asi lepsi, nez aby se tu z toho stalo smetiste vice, ci mene povedenych vycvaku a koukatelna by byla jedna fotka ze sta...
Kamyl
 
Příspěvky: 109
Registrován: 15. 10. 2006, 16:22
Bydliště: Ostrava

Fotky planes.

Příspěvekod Lukáš Janecký » 2. 4. 2008, 8:22

Poraťte já jsem je tam posílal nedávno a nevzali mi žádnou prý mám špatný formát jpeg.tak poraťte prosim co s tím.Díky Luky z Rakovníka
Lukáš Janecký
 
Příspěvky: 15
Registrován: 22. 1. 2007, 9:34
Bydliště: Fojtíkova 2401 Rakovník

Příspěvekod wingman » 22. 6. 2008, 17:12

Ma
Naposledy upravil wingman dne 1. 7. 2008, 14:32, celkově upraveno 2
wingman
 
Příspěvky: 41
Registrován: 18. 1. 2007, 20:15
Bydliště: LKPR

Příspěvekod Dan » 24. 6. 2008, 9:01

wingman píše:Mam takový pocit že už to redaktorům přerostlo přes hlavu...při každém odvolání napíší že mají šílený přetlak fotografií...a jak známo jejich fotografie si přijmou sami přesto že jsou to fotky za který bych se já osobně styděl a rovnou smazal a ne je cpal na net...Zvlášť jeden z redaktorů kterého nebudu jmenovat už mě vážně štve...fotografie mi odmítá s důvodem který nikdy nepopisuje chybu na fotografii ale s tvrzením že je nezajímavá což mi vůbec nepřijde....ze zhruba tisíce fotografií které jsem za ty roky poslal mi přijal 4!!! k fotografii focenou na kopci napíše nerovný horizont...když se snažím odvolat ještě se mi směje že on si fotografie přijme sám a že moje sítem neprošla a ještě pobavené smajlíky....takovéhle jednání nemám za potřebí a s fotografiemi na planes.cz končím a osobně doporučuji czechspotters.net (kde má teno člověk shodou okolnosí taky spoustu fotografií)ale jsou tu alespoň normální administrátoři... :evil:


To budou jedině rádi, když nebudou muset koukat na tisíce tvých špatných fotografií...
Dan
 
Příspěvky: 389
Registrován: 14. 10. 2006, 20:12

Vysvětlení

Příspěvekod petrp » 24. 6. 2008, 9:53

Milý wingmane a ostatní Tobě podobní,

ať si říkáš co chceš, fakta hovoří,
oproti jiným stránkám u nás, je zde počet náhledů řádově
deseti až stonásobně vyšší nežli u Tebou zmiňovaného.

Čím to bude??? No asi jedině tím, že o něj lidé mají zájem a klikají na zveřejňované fotky, které vybíráme my?Takže je asi nevybíráme špatně a díky přispěvovatelům je i z čeho vybírat.(Všem srdečně děkuji.)

Fotky nás tří , co hodnotíme ostatní, můžeš vidět na Anetu, Jetphotu a
samozřejmě i zde.(Schvalujeme si je navzájem, pravda, ale jinak to nejde:-D)

Pomlouvat umí kde kdo, Tobě chybí prostě trochu sebekritiky a určitě i skromnosti.

Chci Tě jen ujistit, že nám nic nepřerosto přes hlavu, fotografie vybíráme podle nejlepšího svědomí a pokud jsou Tvoje vyřazovány pravidelně(o tisících asi nebude řeč:-D) bude opravdu chyba jinde a zkus hrát divizi,když to v první lize nejde.

Petr Popelář(ten screener o kterým jsi mluvil)
petrp
 
Příspěvky: 109
Registrován: 14. 10. 2006, 20:29
Bydliště: Praha

Re: Vysvětlení

Příspěvekod hunnicat » 7. 8. 2008, 20:15

petrp píše:Milý wingmane a ostatní Tobě podobní,

ať si říkáš co chceš, fakta hovoří,
oproti jiným stránkám u nás, je zde počet náhledů řádově
deseti až stonásobně vyšší nežli u Tebou zmiňovaného.

Čím to bude??? No asi jedině tím, že o něj lidé mají zájem a klikají na zveřejňované fotky, které vybíráme my?Takže je asi nevybíráme špatně a díky přispěvovatelům je i z čeho vybírat.(Všem srdečně děkuji.)

Fotky nás tří , co hodnotíme ostatní, můžeš vidět na Anetu, Jetphotu a
samozřejmě i zde.(Schvalujeme si je navzájem, pravda, ale jinak to nejde:-D)

Pomlouvat umí kde kdo, Tobě chybí prostě trochu sebekritiky a určitě i skromnosti.

Chci Tě jen ujistit, že nám nic nepřerosto přes hlavu, fotografie vybíráme podle nejlepšího svědomí a pokud jsou Tvoje vyřazovány pravidelně(o tisících asi nebude řeč:-D) bude opravdu chyba jinde a zkus hrát divizi,když to v první lize nejde.

Petr Popelář(ten screener o kterým jsi mluvil)


je pravda ze aj ja som mal uz zopar odmietnutych fotografii a v prvom momente ma to riadne na(hneva) nakolko sa snazim poslat z LZIB nieco ine ako ESK, SVK... (pokial sa nejedna o novu masinu a pod.)no kazdi z nas ma iny vkus. ja cvaknem a upravim fotku podla mojho "oka", podla mojho vkusu a to ze sa to nepaci niekomu inemu neovplyvnim. fotim pre radost a ak sa to zapaci co i len jednemu tak som rad. fotka vyjadruje urcity moment, ktory fotograf zachyti (lietadlo, prostredie, pocasie atd.). no a najlepsie riesenie je mat vlastnu www :wink:
hunnicat
 
Příspěvky: 7
Registrován: 4. 12. 2006, 18:09
Bydliště: Bratislava

Předchozí

Zpět na Fotografování letadel

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron