Už žádné fotky s jídlem!

Už žádné fotky s jídlem!

Příspěvekod Martin Kotek » 24. 9. 2007, 22:55

Chtěl bych navrhnout zrušeni zveřejňování fotek s jídlem na palubách .Ty fotky tu nemaj co dělat . Není žádný kumšt vyfotit kus blevajzu v letadle. V těch fotkách není nic jen vypovídají o kusu žvance co se podával v letadle. Tohle vyfotit zvládne i opice . Rozhodně nejsem pro cenzůru ,ale tyhle fotky na PLANES nepatří degradují snahu a kumšt jiných. S pozdravem Martin Kotek :(
Naposledy upravil Martin Kotek dne 25. 9. 2007, 22:24, celkově upraveno 1
Martin Kotek
 
Příspěvky: 33
Registrován: 16. 10. 2006, 22:29

Příspěvekod cztech » 25. 9. 2007, 2:50

Mas recht! :twisted:
cztech
 
Příspěvky: 91
Registrován: 14. 10. 2006, 20:22
Bydliště: 37*23'58"N 122*05'50"W

Re: Už žádné fotky s žrádlem!!

Příspěvekod PV » 25. 9. 2007, 10:58

Martin Kotek píše:Chtěl bych navrhnout zrušeni zveřejňování fotek s jídlem na palubách .Ty fotky tu nemaj co dělat . Není žádný kumšt vyfotit kus blevajzu v letadle. V těch fotkách není nic jen vypovídají o kusu žvance co se podával v letadle. Tohle vyfotit zvládne i opice . Rozhodně nejsem pro cenzůru ,ale tyhle fotky na PLANES nepatří degradují snahu a kumšt jiných. S pozdravem Martin Kotek :(

Slovy klasika:Nemusí se Vám to líbit,dokonce s tím můžete i nesouhlasit - je to však to jediné co s tím můžete dělat.Tyhle fotky na Planes prostě občas patří,stejně jako fotky přehledových radarů. ty taky zvládne vyfotit každý :P A víte proč se jídlo i radar dobře fotí??? Protože se nehýbe :twisted:
PV
 
Příspěvky: 100
Registrován: 14. 10. 2006, 20:30

PV

Příspěvekod Martin Kotek » 25. 9. 2007, 12:26

Fotka přehledového radarua kus žvance je něco trochu jiného sice se oba nehýbou to máte pravdu ,ale fotek toho radaru jsem měl 15 a jen jedna stála za zaslání do Planes byli přesvícené ,tmavé musel jsem si pořád hrát z fotákem než se to povedlo vyfotit .Vyblejsknout jídlo v letadle zvládne i opice stačí jen blesk. Ty fotky sem nepatří vyčítá se zde ,kdejaká chybička na fotce námět ,horizont, smítko na čipu. Jsou tu moc hezký fotky tak proč to znehodnocovat kusem žvance? Chápu ,že proněkoho je to zajímavé ,ale patří to do jiného webu ŽRÁDLO.CZ jak někdo napsal . Jednu maximálně dvě fotky do roka víc ani náhodou už toho bylo dost a stačí !! . Nechci cenzůru jen chci ,aby si PLANES zachovalo určitou důstojnost uveřejnování fotek . :(
Martin Kotek
 
Příspěvky: 33
Registrován: 16. 10. 2006, 22:29

Re: PV

Příspěvekod PV » 25. 9. 2007, 12:38

Martin Kotek píše:Fotka přehledového radarua kus žvance je něco trochu jiného sice se oba nehýbou to máte pravdu ,ale fotek toho radaru jsem měl 15 a jen jedna stála za zaslání do Planes byli přesvícené ,tmavé musel jsem si pořád hrát z fotákem než se to povedlo vyfotit .Vyblejsknout jídlo v letadle zvládne i opice stačí jen blesk. Ty fotky sem nepatří vyčítá se zde ,kdejaká chybička na fotce námět ,horizont, smítko na čipu. Jsou tu moc hezký fotky tak proč to znehodnocovat kusem žvance? Chápu ,že proněkoho je to zajímavé ,ale patří to do jiného webu ŽRÁDLO.CZ jak někdo napsal . Jednu maximálně dvě fotky do roka víc ani náhodou už toho bylo dost a stačí !! . Nechci cenzůru jen chci ,aby si PLANES zachovalo určitou důstojnost uveřejnování fotek . :(

A vyřazování fotek s jídlem (jenom proto že jde o jídlo) podle Vás cenzura není? Podle mě je. O tom že o fotku je zájem svědčí počet náhledů - důkaz že spoustu lidí zajímá nejen letadlo zvenku,ale i co mohou očekávat vevnitř. Fotek s jídlem na Planes zase tolik není aby kvůli nim bylo tolik zlé krve.Stejně tak jako fotek radarů :wink:
PV
 
Příspěvky: 100
Registrován: 14. 10. 2006, 20:30

PV

Příspěvekod Martin Kotek » 25. 9. 2007, 12:48

Tak jo jestli si lidé přejou tohle? Hlas lidu hlas boží . Už to nechci řešit a rozhodně nechci dělat zlou krev . Prostě je to tady o kvalitních technických fotkách a já kus jídla neberu jako techniku a kvalitu toť vše . S pozdravem Martin Kotek :roll:
Naposledy upravil Martin Kotek dne 26. 9. 2007, 7:33, celkově upraveno 2
Martin Kotek
 
Příspěvky: 33
Registrován: 16. 10. 2006, 22:29

Re: PV

Příspěvekod kober » 25. 9. 2007, 13:54

Martin Kotek píše:Tak jo jestli si lidé přejou tenhle SHIT ? Hlas lidu hlas boží . Už to nechci řešit a rozhodně nechci dělat zlou krev . Prostě je to tady o kvalitních technických fotkách a já kus žvance neberu jako techniku a kvalitu toť vše . S pozdravem Martn Kotek :roll:

Jídlo není technika, jídlo je business. Je to naprosto ekvivalentní třeba fotce nového loga ČSA na nějakém kontejneru - nese to určitou informaci a v tomto případě je kvalita podružná. Jako člověk, který v letadle sedí pouze vzadu a spíše se na letadla dívá zevnitř než zvenku, jsem rozhodně pro zveřejňování fotek jídla...
kober
 
Příspěvky: 38
Registrován: 15. 11. 2006, 11:47

Příspěvekod Dan » 26. 9. 2007, 17:52

Me treba radary nerikaj vubec nic, ale nijak je nekritizuji... na jidlo se podivam radeji, protoze to ma jistou vypovidajici hodnotu a tak casto zase na planes neni...
Dan
 
Příspěvky: 389
Registrován: 14. 10. 2006, 20:12

Příspěvekod Foxx » 27. 9. 2007, 13:30

Taky nemám s jídlem problém. Pro normálního cesťáka patří k lítání, pokud se tedy nebavíme o low-costech.... Pro spoustu lidí je to jedno z mála měřítek v hodnocení letu. A těch pár fotek tady přece nikoho nezabije... :D
Foxx
 
Příspěvky: 71
Registrován: 16. 10. 2006, 23:48

OK

Příspěvekod Martin Kotek » 27. 9. 2007, 14:50

Dobře souhlasim nechtěl jsem s toho udělat drama . Lidé to chtěj tak to maj asi to cítím špatně. Já Planes mám hrozně rád je to nejlepší web o letadlech a fotkách u nás. Moc se mi zde fotky líbí . Jsou tu fotografové co opravdu fotit umí a my se od nich učíme a mě se fotky s jídlem nelíbí nevidím v tom ,žádný kumšt ,ale je to jen můj názor. Omlouvám se jestli jsem někoho urazil. Díky :wink:
Martin Kotek
 
Příspěvky: 33
Registrován: 16. 10. 2006, 22:29

Příspěvekod Algy » 5. 7. 2012, 13:13

Já taky nechápu, proč si někdo fotí umělohmotnej blivajz na tácku. Maximálně tak jako odstrašující případ pro výstrahu ostatním cesťákům! :lol:
Natož to jít! Na to se mám fakt moc rád! :wink:
Obrázek
Uživatelský avatar
Algy
 
Příspěvky: 5
Registrován: 15. 6. 2010, 12:40
Bydliště: Praha


Zpět na Náměty k serveru planes.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron