Tak jsem byl vyhozen

Tak jsem byl vyhozen

Příspěvekod HbikerD » 18. 3. 2007, 19:31

Tak jsem byl včera vyhozen u RWY24 u nízkého plůtku na poli, že jsem prý ještě na pozemku letiště a jestli neodejdu tak přijede policie a budu mít zápis
a zákaz :lol: pobavil jsem se a odešel.
HbikerD
 
Příspěvky: 8
Registrován: 8. 3. 2007, 21:32
Bydliště: PRG

Příspěvekod keh » 18. 3. 2007, 20:00

Nic si z toho nedelej :-) Viz.: http://forum.planes.cz/viewtopic.php?t=109
Pozor na světlo na konci tunelu. Může to být reflektor protijedoucí lokomotivy.
Uživatelský avatar
keh
Forum Admin
 
Příspěvky: 185
Registrován: 15. 10. 2006, 13:29

Příspěvekod HbikerD » 18. 3. 2007, 20:07

Hmmm,to je dobrý :? chtělo by zjisti komu patřej ty pole a zajistit si povolení ke vstupu.
HbikerD
 
Příspěvky: 8
Registrován: 8. 3. 2007, 21:32
Bydliště: PRG

Příspěvekod Michael » 18. 3. 2007, 22:17

Koukám, že je to místo nějaké problémové, http://flightsim.cz/forum_prispevek.php?id=157688&style=2.
Michael
 
Příspěvky: 130
Registrován: 22. 10. 2006, 16:41

Re: Tak jsem byl vyhozen

Příspěvekod bugr » 19. 3. 2007, 15:44

HbikerD píše:Tak jsem byl včera vyhozen u RWY24 u nízkého plůtku na poli, že jsem prý ještě na pozemku letiště a jestli neodejdu tak přijede policie a budu mít zápis
a zákaz :lol: pobavil jsem se a odešel.


já byl včera za fotbalovým hřištěm u Kněževsi když přistávala B747 z Číny, měl jsem tam štafle, celou dobu jsem filmoval a no problem, jeli kolem mě jednou a ani neprudili. Pak jsem byl u karga když ho nakládali a taky klídek. je ale pravda že jednou večer mě u plotu prudili. Chápu jejich obavy aby jim tam nikdo nevlez no problém je v tom že tam prostě nejsou žádná pravidla a neni ofiko vyhlídka.
bugr
 
Příspěvky: 249
Registrován: 1. 2. 2007, 12:02

Příspěvekod Travella » 7. 7. 2007, 19:53

ahoj vsichni,dneska jsem byl taky na ruzyni,a taky tam prijel chlapik,ze bez povoleni tady nemuzeme stat,ale co to nevadi uz sem stejnak odjizdel a mam malinkou otazku kdyby jsme tam byly bez auta tak by to nevadilo?nebo alespon za tou silnicí jak vede podel té rwy24?
Travella
 
Příspěvky: 47
Registrován: 21. 2. 2007, 10:10
Bydliště: Ostrov (okres Karlovy Vary)

Příspěvekod keh » 7. 7. 2007, 22:27

Travella píše:ahoj vsichni,dneska jsem byl taky na ruzyni,a taky tam prijel chlapik,ze bez povoleni tady nemuzeme stat,ale co to nevadi uz sem stejnak odjizdel a mam malinkou otazku kdyby jsme tam byly bez auta tak by to nevadilo?nebo alespon za tou silnicí jak vede podel té rwy24?


Kde presne jsi stal? Zkus to, prosim, specifikovat podle bodu na mapce na http://www.planes.cz/lite/PRGfoto.php.
Pozor na světlo na konci tunelu. Může to být reflektor protijedoucí lokomotivy.
Uživatelský avatar
keh
Forum Admin
 
Příspěvky: 185
Registrován: 15. 10. 2006, 13:29

Příspěvekod Travella » 8. 7. 2007, 0:22

byl sem nejak jak je ta 12,je tam takova mala dira v plotě.
Travella
 
Příspěvky: 47
Registrován: 21. 2. 2007, 10:10
Bydliště: Ostrov (okres Karlovy Vary)

Příspěvekod keh » 8. 7. 2007, 21:15

Mno, jestli myslel auto, tak asi mel pravdu. Je tam zakaz vjezdu, ale vykazat te nebo pokutovat by stejne mohla jen PCR. Jestli ale myslel lidi (tebe), tak byl vedle jak ta jedle. Ale nic si z toho nedelej, tihle exoti se daji docela elegantne a slusne odkazat do patricnych mezi. Pokud to byl prislusnik OL, stacilo by mu rict, ze jeho pravomoci konci na plote LKPR ;-)
Pozor na světlo na konci tunelu. Může to být reflektor protijedoucí lokomotivy.
Uživatelský avatar
keh
Forum Admin
 
Příspěvky: 185
Registrován: 15. 10. 2006, 13:29

Příspěvekod Travella » 9. 7. 2007, 0:02

jj mi tam s autem byly,rikal ze nas musi vykazat protoze je tam ten zakaz vjezdu a nemame to povoleni,ale nebyl vubec protivnej.ale co alespon uz vim ze tam muzu proste jen pesky to vis byl sem tam u toho plotu poprve
Travella
 
Příspěvky: 47
Registrován: 21. 2. 2007, 10:10
Bydliště: Ostrov (okres Karlovy Vary)

Příspěvekod marecek » 9. 7. 2007, 23:39

podle me je zakaz vjezdu na vsechny polni a lesni cesty. takze to respektuju. vzdyt je to stejne vsude kousek, prijemna prochazka, a navic na tech cestach kolem plotu auta hrozne viri prach :?
marecek
 
Příspěvky: 58
Registrován: 16. 10. 2006, 17:58

Příspěvekod keh » 10. 7. 2007, 8:30

marecek píše:podle me je zakaz vjezdu na vsechny polni a lesni cesty. takze to respektuju. vzdyt je to stejne vsude kousek, prijemna prochazka, a navic na tech cestach kolem plotu auta hrozne viri prach :?


Tohle je ale asfaltka vedouci k te cementarne nebo betonarce, ci co to tam je. Jinak souhlasim, ze prochazka kolem plotu jeste nikoho nezabila :-)
Pozor na světlo na konci tunelu. Může to být reflektor protijedoucí lokomotivy.
Uživatelský avatar
keh
Forum Admin
 
Příspěvky: 185
Registrován: 15. 10. 2006, 13:29

Příspěvekod bugr » 11. 3. 2008, 16:59

tak jsem byl po delší době pruzen policií z letiště. Bylo to v neděli dopoledne při čekání na odlet B757 Privilege style.
Stál jsem u ježků kousek od toho ostnatého drátu, za plotem zastavilo policejní auto a chtěli po mě občanku. Jsem přemýšlel jestli na to mají nárok pak jsem si řek proč se dohadovat o kravinách a ukázal ji.
Když mi jí policista vrátil řekl mi abych to místo opustil a šel pryč (domů?).
Jsem se ptal jakým právem mi nařizuje co mám dělat, tvrdil že to je ještě pozemek letiště, na to jsem se zeptal jak se to pozná atd.....
Je pravda že se choval slušně a ze své vůle tam asi nepřijel. Tak jsem mu řekl že na Privilega prostě počkán a pak pojedu a tak jsem také učinil.
Ale rád bych věděl jestli na to maji právo nebo.
bugr
 
Příspěvky: 249
Registrován: 1. 2. 2007, 12:02

Příspěvekod keh » 13. 3. 2008, 13:07

bugr píše:Ale rád bych věděl jestli na to maji právo nebo.


Pravo, bohuzel, v tomto pripade maji. Je jen zarazejici, proc nekomu stoji za to, vubec spottery buzerovat.
Jiz zde bylo receno, ze vstricny postoj k fandum letectvi, potazmo k fotografum, muze mit vliv na priznivou image toho ktereho letiste. Ze to tak funguje ve vetsine Evropy, je overeno. Jenze letiste Praha - Ruzyne asi o priznivou image nestoji.
Ale on je to asi celostatni jev. Statni a polostatni firmy proste na prosteho obcana kaslou, zajima je jen jeho penezenka. Docela se tesim na to, az se v Praze ci v jeji blizkosti otevre jine mezinarodni letiste, ktere bude ciste komercni a stat do nej nebude mit co zasahovat.
Pozor na světlo na konci tunelu. Může to být reflektor protijedoucí lokomotivy.
Uživatelský avatar
keh
Forum Admin
 
Příspěvky: 185
Registrován: 15. 10. 2006, 13:29

Příspěvekod bugr » 13. 3. 2008, 14:35

jj, už mi bylo vysvětleno v diskuzi.
A jestli si ochrana letiště myslí, že jsem takový frajer, že dohodím kameru se stativem na letadlo tak se přiznávám, nejsem 8)


na letišti mají asi nejradší ty nedělní výletníky který zavezou po nedělním obědu busem kouknout na číňana a zas domů :-)
bugr
 
Příspěvky: 249
Registrován: 1. 2. 2007, 12:02

Další

Zpět na Fotografování letadel

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron