Do Evropy a zpět

Příspěvekod bugr » 3. 4. 2007, 9:11

jo to je pěkný mě ale spíš láká vyrazt někam na letiště kde přistávají transkontinentální lety ale nevim kam, Franfurt je asi na nic kvůli zavřený terase tak mě napadá Amstr, ten Londýn je troch z ruky a bojim se že tam budou víc prudit ohledně bezpečnosti. A taky je tam šíleně draho. Nemáte někdo zkušenost s Mnichovem? jsem to tu někde čet ale už si nepamatuju kde
bugr
 
Příspěvky: 249
Registrován: 1. 2. 2007, 12:02

Příspěvekod egho » 3. 4. 2007, 13:40

bugr píše:jo to je pěkný mě ale spíš láká vyrazt někam na letiště kde přistávají transkontinentální lety ale nevim kam, Franfurt je asi na nic kvůli zavřený terase tak mě napadá Amstr, ten Londýn je troch z ruky a bojim se že tam budou víc prudit ohledně bezpečnosti. A taky je tam šíleně draho. Nemáte někdo zkušenost s Mnichovem? jsem to tu někde čet ale už si nepamatuju kde


Tady sem ti něco našel.

Nejlevnějsí asi bylo PRG-MUC-PRG za celkem 517 Kč vloni v létě s Condorem, škoda, že to už nelétají (trip report http://os-planes.info/vylety/06-07-05/index3.htm), teď v březnu bude PRG-ORY-PRG za 670 Kč. Závidím těm co letěli za stovku a míň .
egho
 
Příspěvky: 35
Registrován: 24. 3. 2007, 11:42

Příspěvekod capri » 3. 4. 2007, 22:36

bugr píše:jo to je pěkný mě ale spíš láká vyrazt někam na letiště kde přistávají transkontinentální lety ale nevim kam, Franfurt je asi na nic kvůli zavřený terase tak mě napadá Amstr, ten Londýn je troch z ruky a bojim se že tam budou víc prudit ohledně bezpečnosti. A taky je tam šíleně draho. Nemáte někdo zkušenost s Mnichovem? jsem to tu někde čet ale už si nepamatuju kde
docela pekny to je v zurich ja tam na co koukat trancontinetalni letu tam maj malaysia, delta,a spoustu jinich ale nevim kolik to tam stoji letenka i mesto je pekny ja sem delal cestu praha-zurich-kijev a naspatek to sami a 7500 kc za obe cesty ze swiss air ...
Uživatelský avatar
capri
 
Příspěvky: 43
Registrován: 17. 10. 2006, 21:52
Bydliště: prague-donetsk-makievka

Příspěvekod jvas » 4. 4. 2007, 5:21

capri píše:
bugr píše:jo to je pěkný mě ale spíš láká vyrazt někam na letiště kde přistávají transkontinentální lety ale nevim kam, Franfurt je asi na nic kvůli zavřený terase tak mě napadá Amstr, ten Londýn je troch z ruky a bojim se že tam budou víc prudit ohledně bezpečnosti. A taky je tam šíleně draho. Nemáte někdo zkušenost s Mnichovem? jsem to tu někde čet ale už si nepamatuju kde
docela pekny to je v zurich ja tam na co koukat trancontinetalni letu tam maj malaysia, delta,a spoustu jinich ale nevim kolik to tam stoji letenka i mesto je pekny ja sem delal cestu praha-zurich-kijev a naspatek to sami a 7500 kc za obe cesty ze swiss air ...
Z Vídně s Fly Niki na léto zpáteční za 2083,- na osobu. Ale pozor místa rychle mizí!
Uživatelský avatar
jvas
 
Příspěvky: 43
Registrován: 29. 11. 2006, 15:43
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Dan » 9. 4. 2007, 17:14

Air Italy, stale nabizi Praha - Verona - Praha 71,16 EUR :)
Dan
 
Příspěvky: 389
Registrován: 14. 10. 2006, 20:12

Re: Jak je to možné?

Příspěvekod Kamyl » 16. 4. 2007, 20:51

egho píše:To je zajímavý,všichni tady píšou jak kupujou levný letenky a ja bych chtěl taky pořídit letenku tam i zpět včetně poplatků do 1000-1500...Poraďte mi někdo?? :?: :?: :?:

No nevim, zda to jeste je aktualni, ale zrovna jsem dneska koukal na nejake levne letenky (jen tak se svou drahou polovickou odskocit na dva dny nekam) a nasel jsem celkem dost ruznych letu, kde dokonce i ve 2 lidech!!! to vychazelo kolem 2000,- Kc (dejme tomu rozmezi 1800,- - 2200,-), samozrejme zpatecni letenka vcetne poplatku (koukal jsem na cerven). Nejlevnejsi EasyJet - PRG - DTM za nejakych 1836,- (za oba), pak tam byl jeste v podobnych cenach EasyJet PRG - BSL, PRG - GVA SkyEurope Viden - Pisa, TUIfly LEJ - RJK nebo TXL - VCE, nejaka kombinace s Easy PRG - LGW a zpatecka LTN - PRG s Thomsonfly, mam pocit ze jeste i nejaky WizzAir z KTW i Ryanair, uz mam v tom gulas. No rozhodne tech moznosti bylo celkem dost. Samozrejme s Amstrdamem, Parizi, Barcelonou apod. jsem se nechytal na tak kratkou dobu dopredu. Tam byly slusne ceny az po prazdninach a to uz zas nejak neresim, chtel jsem nejak vyplnit mezeru do naseho zarijoveho letu VIE - LCA - VIE...
Kamyl
 
Příspěvky: 109
Registrován: 15. 10. 2006, 16:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Dan » 17. 4. 2007, 10:39

Kamyle, za kolik je ta zarijova LCA ? Neco vyhodnyho ?

Jinak kamarad nasel posledni nebo predposledni vikend v cervnu Praha - Dortmund - Londyn - Glasgow - Belfast - Londyn - Praha ta celkem 4600,- Kc (celkem 3 dny)
Dan
 
Příspěvky: 389
Registrován: 14. 10. 2006, 20:12

Příspěvekod bugr » 17. 4. 2007, 10:45

díky všem, jdu zas hledat. jsem koukal na tu zvýhodněnou nabídku easy jetu, je to všechno hezký ale na duben tam maj dortmund za 3000 což mi nepřipadá výhodný a navíc mě dortmung neláká. Oni z Prahy lítaj do blbých destinací, když už tak nějaký supr letiště anebo aspoň zajímavý místo, kouknu na tu Veronu, tam by mohlo být v květnu i teplo. díky všem za info
bugr
 
Příspěvky: 249
Registrován: 1. 2. 2007, 12:02

Příspěvekod Kamyl » 17. 4. 2007, 11:31

Dan píše:Kamyle, za kolik je ta zarijova LCA ? Neco vyhodnyho ?

Je to se SkyEurope, letime 6 lidi a dal jsem za to dohromady 13000,- (6x zpatecka i s poplatkama, takze cca 2100,-/osobu). Ale kupoval jsem ty letenky cca v unoru - breznu, takze ted uz to asi bude drazsi...

Jo jinak jsem ted jeste koukal a dalsi tip na levny let s Ryanairem - Altenburg (kousek od Lipska) - Barcelona / Girona: zpatecka i s poplatkama za 900,- Kc/osobu (cerven).
Kamyl
 
Příspěvky: 109
Registrován: 15. 10. 2006, 16:22
Bydliště: Ostrava

Re: ...

Příspěvekod MartinN » 5. 6. 2007, 17:43

egho píše:
Kamyl píše:
egho píše:Jo jasný,chápu,ale mě se do Bruselu nechce,a co s tou letenkou budete dělat když ji neprodáte?Myslím tím tu zpáteční letenku na pondělí do Bruselu.
Ta letenka zpáteční Praha - Milano - Praha stála 2 kč + poplatky,a vyšlo to na nějakých 1071 Kč na osobu,a bylo to na 2.8.,ale už je to pryč.
Teď jsem koukal na EasyJet a koukal jsem na let Praha - Londyn -Praha pro dvě osoby 4841Kč. Rano se letí do Stanstedu a odpoledne do Prahy z Gatwicku.
Nevíte jak sou od sebe daleko tyto letiště?
Je v Neapoli letiště v blízkosti moře?

Ja letel minuly mesic z Brna na Stansted s Ryanairem - cena 755,- round trip - vcetne poplatku...


Tam a zpět za 755?TAK TO JE DOBRY!!! :roll:


Já teda nevim, jak vy, ale já jsem teď koupil letenky od BA Praha-Heathrow, Gatwick-Praha za 4567,-Kč i s poplatkama. Jediný rozdíl tam je, že to není na otočku, ale asi na týden. Bohužel byla i doba, kdy jsem tyto letenky mohl mít od EJ za cca 2500,-Kč i s poplatky.. :/
MartinN
 
Příspěvky: 5
Registrován: 17. 10. 2006, 16:28
Bydliště: Praha

Re: ...

Příspěvekod Dan » 6. 6. 2007, 7:28

MartinN píše:
Já teda nevim, jak vy, ale já jsem teď koupil letenky od BA Praha-Heathrow, Gatwick-Praha za 4567,-Kč i s poplatkama. Jediný rozdíl tam je, že to není na otočku, ale asi na týden. Bohužel byla i doba, kdy jsem tyto letenky mohl mít od EJ za cca 2500,-Kč i s poplatky.. :/


No to bys sehnal s EZY levneji prece...
Dan
 
Příspěvky: 389
Registrován: 14. 10. 2006, 20:12

Re: ...

Příspěvekod Kamyl » 6. 6. 2007, 11:45

Dan píše:
MartinN píše:
Já teda nevim, jak vy, ale já jsem teď koupil letenky od BA Praha-Heathrow, Gatwick-Praha za 4567,-Kč i s poplatkama. Jediný rozdíl tam je, že to není na otočku, ale asi na týden. Bohužel byla i doba, kdy jsem tyto letenky mohl mít od EJ za cca 2500,-Kč i s poplatky.. :/


No to bys sehnal s EZY levneji prece...


No nejak jsem to taky moc nepochopil :)
Kamyl
 
Příspěvky: 109
Registrován: 15. 10. 2006, 16:22
Bydliště: Ostrava

Předchozí

Zpět na Letenky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron