Mechanik ČSA

Garanty fóra jsou uživatelé cztech, Pavel, petrp, PV, kteří mají rozsáhlé zkušenosti z práce s dopravními letadly všech velikostí a pracují ve společnostech v ČR i v zahraničí

Moderátoři: cztech, petrp, Pavel, PV

Mechanik ČSA

Příspěvekod Buritos » 21. 10. 2006, 15:48

Dobrý den,
chci se zeptat jestli tu náhodou někdo nedělá u ČSA jako mechanik nebo někde na technickým úseku, kde se motá kolem letadel :)
Díky
Buritos
 
Příspěvky: 17
Registrován: 15. 10. 2006, 10:30
Bydliště: Praha

Mechanik

Příspěvekod petrp » 21. 10. 2006, 16:19

Nejen u této společnosti, ale i několik dalších. :D
petrp
 
Příspěvky: 109
Registrován: 14. 10. 2006, 20:29
Bydliště: Praha

Re: Mechanik ČSA

Příspěvekod Lucky » 21. 10. 2006, 16:25

Buritos píše:Dobrý den,
chci se zeptat jestli tu náhodou někdo nedělá u ČSA jako mechanik nebo někde na technickým úseku, kde se motá kolem letadel :)
Díky


nekolik takovych lidi tady snad bude :D :D :D
Uživatelský avatar
Lucky
 
Příspěvky: 31
Registrován: 15. 10. 2006, 10:52

Příspěvekod Pavel » 21. 10. 2006, 16:28

Pár motajících se kolem letadel tu bude :P
Pavel
Pavel
 
Příspěvky: 101
Registrován: 13. 10. 2006, 19:46

Příspěvekod PV » 21. 10. 2006, 17:47

Myslím,že máš dobrou šanci tu někoho sehnat :wink:
PV
 
Příspěvky: 100
Registrován: 14. 10. 2006, 20:30

Příspěvekod Buritos » 21. 10. 2006, 18:10

No tak já jsem spíš napíšu v čem je ten můj problém a třeba se někdo ozve :)

Tak jsem ve čtvrtém ročníku na střední škole (dopravní průmyslovka, ale obor elektrotechnika). Jako asi každý střední škole máme odbornou praxi.
Takže ještě před začátkem prázdnin jsem si napsal do ČSA jestli by tam pro mě něco nenašli. Když se mě z ČSA ozvali, že by pro mě měli něco u Údržby letadel, tak jsem byl v sedmym nebi.
Když jsem měl první nástupní den (zároveň podepsání smlouvy), tak jsem se dozvěděl, že budu sice v Údržbě letadel, ale ještě to má nějakej oddíl údržba letadlových celků. No tak jsem furt tajně doufal, že to je něco mezi letadlama. K mému zklamání pro mě potom přišel nějaký pán z tohoto úseku a ať prý jdu s nim. No nakonec celá ta moje praxe skončila tak, že jsem seděl týden v nějaké laboratoři a rozebíral 15 let staré přístroje. (Nemám nic proti tomuto úseku, ale jelikož jsem doufal, že budu někde u letadel, tak jsem byl hodně zklamanej).
No tak jsem to nějak vydržel a že se zkusim dohodnout, jestli by příště nebylo něco u letadel.
Tak mě řekli, že se z hangáru bohužel nikdo neozval Ale zároveň mě bylo řečeno, že se mě tam na příště zkusí zeptat a nebo jestli bych si tam mohl něco domluvit, tak že by to pak nebyl problém zařídit.

Takže můj dotaz je celkem jasný :) Jestli by někdo ze zdejších mechaniků (nemusí to být přímo mechanici, ale někdo kdo pracuje ve styku s letadly) neměl zájem se o mě tejden starat. Jedná se jenom o jeden týden na přelomu listopadu a prosince. Kdyby mě někdo mohl a chtěl pomoci, tak bych mu byl fakt moc vděčnej. Kdyby měl někdo tuto možnost tak se mě kdyžtak ozvěte sem do tohoto fóra nebo na email Bur1@seznam.cz

Stačí opravdu jen říct, že bych tam mohl týden třeba jen sedět a o nic víc se nestarat. ID kartu bych měl vyřízenou přes personální oddělení.
Předem všem děkuju
Buritos
 
Příspěvky: 17
Registrován: 15. 10. 2006, 10:30
Bydliště: Praha

Příspěvekod petrp » 21. 10. 2006, 19:01

Jo, tak to není moje parketa, já to slíbit nemůžu, možná by stálo za to kontaktovat výcvikové středisko ČSA, ale dalším problémem je to , že všechny prostory, kde se dělá na letadlech jsou ve střežené zoně, kam je daleko horší dostat ID než do dílen.Já Ti nepomůžu.
petrp
 
Příspěvky: 109
Registrován: 14. 10. 2006, 20:29
Bydliště: Praha

Příspěvekod Buritos » 21. 10. 2006, 19:08

petrp píše:Jo, tak to není moje parketa, já to slíbit nemůžu, možná by stálo za to kontaktovat výcvikové středisko ČSA, ale dalším problémem je to , že všechny prostory, kde se dělá na letadlech jsou ve střežené zoně, kam je daleko horší dostat ID než do dílen.Já Ti nepomůžu.


No ta paní se kterou jsem se domlouval (dělá ve výcvikovym centru) říkala, že se mě pokusí taky někde u vás zeptat a že veškerý přístupy apod. nebude problém.
Že jediný co je potřeba je sehnat člověka, který by si mě na ten týden vzal na starost.
Buritos
 
Příspěvky: 17
Registrován: 15. 10. 2006, 10:30
Bydliště: Praha

Příspěvekod petrp » 21. 10. 2006, 19:31

Tak ani v tom případě nemůžu sloužit, neboť nemám přesně stanovanou pracovní dobu.......
petrp
 
Příspěvky: 109
Registrován: 14. 10. 2006, 20:29
Bydliště: Praha

Příspěvekod Buritos » 21. 10. 2006, 20:10

Nj to nevadí, Díky moc :) Já se pokusim poptat ještě jinde. Představa, že zase budu tejden šroubovat a rozebírat mě děsí :D
Buritos
 
Příspěvky: 17
Registrován: 15. 10. 2006, 10:30
Bydliště: Praha

Příspěvekod Lucky » 21. 10. 2006, 20:15

Buritos píše:Nj to nevadí, Díky :) Já se snažim teď kde to jde, protože představa, že budu tejden zase jenom šroubovat a rozebírat mě docela děsí :D


ja jsem nad ti premyslel,ale asi ti moc nepomuzu a) jsem mechanik a ne avionik b) v tom tydnu co jsi psal jsem v praci jen 3 dny

Jedina tvoje sance je asi pres tu pani z vycvikace.Jinak taky nevim jak ti pomoct
Uživatelský avatar
Lucky
 
Příspěvky: 31
Registrován: 15. 10. 2006, 10:52

Příspěvekod Buritos » 21. 10. 2006, 20:37

Lucky píše:...

Nj je to blbé. Jestli to tam máte takhle, tak ona taky bude těžko někoho shánět. Po víkendu mi má napsat, tak uvidim no. Ono je blbý, že už na to shánění mám vlastně jenom tejden. Protože aspoň měsíc je potřeba na vyřízení NBÚ a nějaký prověrky na ČSL.

Díky
Buritos
 
Příspěvky: 17
Registrován: 15. 10. 2006, 10:30
Bydliště: Praha

Příspěvekod Lucky » 21. 10. 2006, 20:42

Buritos píše:
Lucky píše:...

Nj je to blbé. Jestli to tam máte takhle, tak ona taky bude těžko někoho shánět. Po víkendu mi má napsat, tak uvidim no. Ono je blbý, že už na to shánění mám vlastně jenom tejden. Protože aspoň měsíc je potřeba na vyřízení NBÚ a nějaký prověrky na ČSL.

Díky


Jestli je to ta pani co ma na starost vycvik technickeho personalu tak by mohla pro tebe nekoho sehnat. :) Hodne stesti :D
Uživatelský avatar
Lucky
 
Příspěvky: 31
Registrován: 15. 10. 2006, 10:52

Příspěvekod Buritos » 21. 10. 2006, 22:02

No ona akorát rozesílá tu moji žádost po technickejch úsecích. No a když se nikdo neozval poprvé, tak je to ne moc velká pravděpodobnost, že by se někdo ozval teď. No po novým roce mám ještě další termíny u ČSA, tak když se teď nic nestihne, tak to budu zkoušet dál :)
Mě by teda stačil klidně i den v hangáru. Jenže to by byl asi nesmysl vyřizovat kvůli tomu Idčko. No uvidíme s čím se ozvou. Každopádně dík
Buritos
 
Příspěvky: 17
Registrován: 15. 10. 2006, 10:30
Bydliště: Praha


Zpět na Konstrukce, opravy, údržba dopravních letadel

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron