Duše aviatika

Duše aviatika

Příspěvekod keh » 19. 10. 2006, 20:04

Zcela náhodně jsem narazil na knihu povídek Richarda Bacha Dar křídel. Tu noc již šla práce stranou, protože toto dílo se opravdu "čte jedním dechem"".
Vřele doporučuji přečtení této knížky nejen leteckým fandům, ale i těm, teří nechápou "... co na těch ajroplánech ty blázni viděj...". Možná pak pochopí, co nás nutí málem si vykroutit krk, když slyšíme něco zavrčet nebo zasvištět nad hlavou, co nás hřeje, když se v půli zimy brodíme závějemi k plotu letiště, kde chceme dostat ten nejkrásnější záběr letadla proti sněhové peřině nebo proč lidé investují své peníze a svůj čas, aby se mohli na chvíli vznést nad krajinu v malém letadélku, či co třeba pohání provozovatele tohoto webu k tomu, aby vůbec pokračovali...
Posledně zmíněným díky za jejich obětavost.
Uživatelský avatar
keh
Forum Admin
 
Příspěvky: 185
Registrován: 15. 10. 2006, 13:29

Příspěvekod Switch » 20. 10. 2006, 15:18

Tudletu knžku jsem sháněl před pár lety, tehdy ovšem bezvýsledně. A od té doby jsem na ni nějak pozapomněl. Děkuji tímto za připomenutí, počínaje příštím týdnem začnu shánět znovu :D
Uživatelský avatar
Switch
 
Příspěvky: 40
Registrován: 15. 10. 2006, 16:03

Re: Duše aviatika

Příspěvekod eif » 21. 10. 2006, 19:15

keh píše:Zcela náhodně jsem narazil na knihu povídek Richarda Bacha Dar křídel. Tu noc již šla práce stranou, protože toto dílo se opravdu "čte jedním dechem"".
Vřele doporučuji přečtení této knížky nejen leteckým fandům, ale i těm, teří nechápou "... co na těch ajroplánech ty blázni viděj...". Možná pak pochopí, co nás nutí málem si vykroutit krk, když slyšíme něco zavrčet nebo zasvištět nad hlavou, co nás hřeje, když se v půli zimy brodíme závějemi k plotu letiště, kde chceme dostat ten nejkrásnější záběr letadla proti sněhové peřině nebo proč lidé investují své peníze a svůj čas, aby se mohli na chvíli vznést nad krajinu v malém letadélku, či co třeba pohání provozovatele tohoto webu k tomu, aby vůbec pokračovali...
Posledně zmíněným díky za jejich obětavost.


ahoj, za celej team děkuju za uznání, i když - správně jsi odhadl, že coby postižení na tom vlastrně nemáme tak moc velkou zásluhu, nutí nás to samo :-)

jediná mrzutost je, že se musím vykopat do obchodu, poněvadž oblíbený internetový zdroj by mi tu knihu dodal až za 14 dní, díky!
eif
 
Příspěvky: 249
Registrován: 14. 10. 2006, 20:20

Re: Duše aviatika

Příspěvekod Switch » 21. 10. 2006, 19:42

eif píše:ahoj, za celej team děkuju za uznání, i když - správně jsi odhadl, že coby postižení na tom vlastrně nemáme tak moc velkou zásluhu, nutí nás to samo :-)

jediná mrzutost je, že se musím vykopat do obchodu, poněvadž oblíbený internetový zdroj by mi tu knihu dodal až za 14 dní, díky!


Já zas koukal, že v Luxoru mají poslední kus, tak ne že mi ho někdo během víkendu vyfouknete :D
Uživatelský avatar
Switch
 
Příspěvky: 40
Registrován: 15. 10. 2006, 16:03

Příspěvekod Switch » 23. 10. 2006, 19:44

Tak už jí mám a zbyla jim tam ještě jedna. Takže když si pospíšíte, máte šanci :P :D
Uživatelský avatar
Switch
 
Příspěvky: 40
Registrován: 15. 10. 2006, 16:03

Příspěvekod FlightDetent » 10. 11. 2006, 16:11

Tak zkuste ješte Johnatan Livingston Racek, to je prda!
FlightDetent
 
Příspěvky: 208
Registrován: 14. 10. 2006, 20:35

Příspěvekod eif » 18. 11. 2006, 20:39

Tak jsem na tu knížku narazil teď, kdy je neveselo... a je to balzám na duši... přemejšlím, zde neudělat nějaké forum ohledně letecké duše, a nabízím Ti zapůjčení knížky obdobně zajímavé, jenom ji tady musím najít :-) děkuju
eif
 
Příspěvky: 249
Registrován: 14. 10. 2006, 20:20

nekde to asi jeste maji...

Příspěvekod petrnach » 27. 2. 2007, 13:51

petrnach
 
Příspěvky: 4
Registrován: 27. 2. 2007, 13:37

A taky:

Příspěvekod JaM » 28. 2. 2007, 22:13

Dvouplošník, Nic se nestane nahodou a Knihy fretek: Fretky v oblacích.

Vše od tohoto autora. Vše jedinečně napsané. (Zatímco o letectví píše skvěle, v "neleteckých" knihách je takový...coelhovitý... :roll: )
Uživatelský avatar
JaM
 
Příspěvky: 81
Registrován: 30. 10. 2006, 8:31
Bydliště: Hradištko pod VOZ 3M SID :)


Zpět na Letectví obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron