Zrušený let SkyEurope

Zrušený let SkyEurope

Příspěvekod off » 17. 2. 2008, 0:49

Hezká příhoda se SkyEurope - v úterý večer přes kolegu co zařizoval letenky volají, že ranní let let je zrušený údajně kvůli stávce ATC (kupodivu je to jediná zrušená Paříž za celý den), a že je možnost přebookovat na odpolední let (zajímavé je, že jsme letěli dva s letenkama kupovanýma nezávisle na sobě, ale volali jen jednomu, ačkoliv čísla měli na oba). Než jsem se jim dovolal zpátky, už to nikdo nebral, kupodinu web check-in bez problémů šel, no ráno v 4:30 stojím u jejich kukaně na Ruzyni, slečna zde potvrzuje, že let je zrušený a taky let odpoledne je prý už obsazený (což večer těsně před koncem prac. doby nebyl, ale dobrá, asi nějaká hromadná objednávka o půlnoci). No a jako třešničku na dortu dodává, že pro mě nemůže nic udělat - všechny jejich i cizí lety jsou obsazené, nabízí překnihování na sobotu (prima nápad, když potřebuju být ve středu v Paříži), ale stejně jí to nejde (nebo to neumí) kvůli již proběhlému check-inu. Navíc netuší nic o případném vracení peněz a odškodnění, s pohledem vraha po mě bez jediného slova hází papírek s mailem a adresou do Blavy...

No takže nakonec během pěti minut doma nacházím volný let s AF (resp. ČSA, code share) za 900,- jedním směrem na odpoledne (zajímavá cenotvorba - 2 ze 4 letů ten den stojí 26.000,-, druhé dva 900,-), + poplatky cca 4300,- tam i zpátky, uf.

No tak teď jsme ještě zvědavý jak se SE postaví k tomu odškodnění, jestli jo, tak to bude nakonec prima výlet na účet Sky Europe, i když teda v tu středu ráno to byla dost deprese...

Ale ať tak nebo tak, to, jak to měla SE na salámu a toální nezájem slečny na letišti (nemluvě o tom, že se neotěžovala brát telefony, tak jsem tam musel takhle po ránu zajet, naštěstí to mám 10 minut od baráku) mě dost nadzvedly.
off
 
Příspěvky: 1
Registrován: 9. 8. 2007, 9:41
Bydliště: Praha

Příspěvekod Dan » 17. 2. 2008, 8:21

Mrztur, to by me docela zajimalo jak to (za 3 mesice podle me...) dopadne :?:
Dan
 
Příspěvky: 389
Registrován: 14. 10. 2006, 20:12


Zpět na Odbavení cestujících

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron