Příliš nízké přelety ???

Garanty fóra jsou uživatelé Muž na křídle a hh

Moderátoři: hh, Muž na křídle

Příliš nízké přelety ???

Příspěvekod Rony » 31. 7. 2009, 9:41

Za poslední týden mě zaujaly dva "velmi" nízké přelety B737 nebo něčeho podobného nad Hodkovicemi nad Mohelkou. Fakt to vypadalo, že má nějaký problém a bude přistávat někde v Mnichově hradišti.
Počasí bylo vždy dost pod mrakem.

- 23. nebo 24. 7. cca. v 17:40 hod.
- 30. 7. cca. v 17:25 hod. pouhým okem jsem viděl znaky na ocase a motory pěkně "burácely" (bílý trup, tmavě modrý ocas)
Oba směrem někde ze SSV na JJZ/JZ směr cca. Praha.

Netušíte proč je ŘLP posílá takhle nízko ? Je to kvůli počasí ? Dalo by se třeba nouzově přistát s B737 na LKMH ?

Objednal jsem si Radarbox (už je na cestě), začíná to tady být dost zajímavé :D
Rony
 
Příspěvky: 1
Registrován: 10. 7. 2009, 13:04

Re: Příliš nízké přelety ???

Příspěvekod Dan » 31. 7. 2009, 19:48

Rony píše:Za poslední týden mě zaujaly dva "velmi" nízké přelety B737 nebo něčeho podobného nad Hodkovicemi nad Mohelkou. Fakt to vypadalo, že má nějaký problém a bude přistávat někde v Mnichově hradišti.
Počasí bylo vždy dost pod mrakem.

- 23. nebo 24. 7. cca. v 17:40 hod.
- 30. 7. cca. v 17:25 hod. pouhým okem jsem viděl znaky na ocase a motory pěkně "burácely" (bílý trup, tmavě modrý ocas)
Oba směrem někde ze SSV na JJZ/JZ směr cca. Praha.

Netušíte proč je ŘLP posílá takhle nízko ? Je to kvůli počasí ? Dalo by se třeba nouzově přistát s B737 na LKMH ?

Objednal jsem si Radarbox (už je na cestě), začíná to tady být dost zajímavé :D

Nebyly to nějaké lety do Pardubic nebo Vodochod ? Potažmo možná nějaký výcvik, ty mohou létat i níž.
Betonová dráha v Mnichově Hradišti je 1550 x 30 metrů, to by mohl v ideálním případě B737 zvládnout...
Dan
 
Příspěvky: 389
Registrován: 14. 10. 2006, 20:12


Zpět na Řízení letového provozu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron