Spotting v Mnichově

Spotting v Mnichově

Příspěvekod Falcon21 » 18. 10. 2007, 22:07

Zdravím, už delší dobu se zajímám o letadla, rád navštěvuji pražské letiště a za plotem se dívám na provoz letiště. Napadlo mě navštívit větší letiště se zajímavějšími letadly a protože jsem z Plzně, nejblíže mi vyšel Mnichov. Určitě to bude fajn výlet, proto hledám nějaké další nadšence, kteří mají fotografické zkušenosti a vybavení a kteří by se přidali.
Jednalo by se o některý celý sobotní den s odjezdem z Plzně nebo obecně Plzeňský kraj.
Jediným limitem by byl příspěvěk na benzín.
Kdo by měl zájem, pište odpovědi zatím sem.
Díky, Martin, Plzeň
Falcon21
 
Příspěvky: 1
Registrován: 14. 10. 2007, 21:43
Bydliště: Plzeň

Re: Spotting v Mnichově

Příspěvekod Kamyl » 20. 10. 2007, 9:51

Falcon21 píše:Zdravím, už delší dobu se zajímám o letadla, rád navštěvuji pražské letiště a za plotem se dívám na provoz letiště. Napadlo mě navštívit větší letiště se zajímavějšími letadly a protože jsem z Plzně, nejblíže mi vyšel Mnichov. Určitě to bude fajn výlet, proto hledám nějaké další nadšence, kteří mají fotografické zkušenosti a vybavení a kteří by se přidali.
Jednalo by se o některý celý sobotní den s odjezdem z Plzně nebo obecně Plzeňský kraj.
Jediným limitem by byl příspěvěk na benzín.
Kdo by měl zájem, pište odpovědi zatím sem.
Díky, Martin, Plzeň

Jestli si chces poradne uzit Jumbiky, tak bych doporucoval spise Frankfurt. Ale Mnichov taky neni spatny, tam si spise uzijes A346.
Kamyl
 
Příspěvky: 109
Registrován: 15. 10. 2006, 16:22
Bydliště: Ostrava

mnichov

Příspěvekod doktor » 21. 10. 2007, 22:28

hosiiiii,
tady se nejadna o lepsi letiste, ale o benziiiiiiiin. nechapete??
doki
doktor
 
Příspěvky: 6
Registrován: 29. 8. 2007, 15:39
Bydliště: slovensko

Re: mnichov

Příspěvekod Kamyl » 22. 10. 2007, 20:33

doktor píše:hosiiiii,
tady se nejadna o lepsi letiste, ale o benziiiiiiiin. nechapete??

Jo tak to jo... :wink:
Kamyl
 
Příspěvky: 109
Registrován: 15. 10. 2006, 16:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod bugr » 31. 10. 2007, 10:15

mnichov to chce nechat na jaro až bude světlo celý den, tam se dá supr vegetit na těch jejich kopečkách, já tam byl s srpnu autem a paráda. teď už je asi problém s počasím, no dnes by to teda šlo :-)
bugr
 
Příspěvky: 249
Registrován: 1. 2. 2007, 12:02


Zpět na Fotografování letadel

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron