kolikrat se vam stalo ze vam neuznali fotografie planes.cz??

Příspěvekod lukas21 » 27. 7. 2007, 19:04

Osiris píše:Já to taky respektuju a proto posílám jinam :wink:
prosim te jak se mam registrovat na A.net
Uživatelský avatar
lukas21
 
Příspěvky: 20
Registrován: 6. 4. 2007, 13:09

Příspěvekod PV » 28. 7. 2007, 5:57

Treba takhle: Na titulni strance vlevo nahore je tlacitko HOME. Na roletce pod nim je polozka ALL MEMBER SERVICES a na dalsi roletce je CHECK-IN.
Tam se zadava username a password a je tam i odkaz na registracni stranku.
PV
 
Příspěvky: 100
Registrován: 14. 10. 2006, 20:30

Příspěvekod lukas21 » 28. 7. 2007, 9:31

jo diky a prosim te nevis jestli se neco plati u JetPhotos.Net ??
Uživatelský avatar
lukas21
 
Příspěvky: 20
Registrován: 6. 4. 2007, 13:09

Příspěvekod PV » 28. 7. 2007, 11:20

Ani u A-netu ani u Jetphotos se neplatí nic. Platí se pouze za členství ve First class - tím se ti otevírají nějaké další možnosti,neskáčou ti reklamy - ale v základu se neplatí nic. Stačí registrace
PV
 
Příspěvky: 100
Registrován: 14. 10. 2006, 20:30

Příspěvekod Kamyl » 22. 10. 2007, 20:42

admin píše:...Nedávno jsme tedy přidali do softwaru funkci, která nové poznámky autorů fotografií v některých stavech shrnuje do přehlednějšího seznamu. Doufám, že to pomůže v komunikaci. Vězte tedy, že pokud nereagovali, nebylo to schválně, natož s jakýmkoli nekalým úmyslem. Mělo by se to zlepšit...

No moje nejnovejsi zkusenost je ta, ze jedna moje fotka byla odmitnuta s oduvodnenim, ze neni rovny horizont. Ja horizont srovnaval podle linie mezi prvnim a druhym patrem budovy, ale byla focena mirne z boku, takze vsechny linie pochopitelne nelze udrzet rovne. Tak jsem se zeptal screeneru, zda mam linie radeji srovnat podle "spodku" budovy, nebo podle horni hrany. Odpoved zadna. Po tydnu jsem napsal znova a odpoved opet zadna... Mezitim uz fotka z databaze zmizela :? Takze mam dotaz, zda uz je uvedena funkce zprovoznena a zda korektne funguje... :wink:
Kamyl
 
Příspěvky: 109
Registrován: 15. 10. 2006, 16:22
Bydliště: Ostrava

Kamyl a horizont

Příspěvekod petrp » 23. 10. 2007, 0:00

Ahoj

a přiznám se, že jsem žádný tvůj dotaz nečetl, kam jsi ho napsal????Jinak možný kontakt je i na petrp@planes.cz

Díky

Petr
petrp
 
Příspěvky: 109
Registrován: 14. 10. 2006, 20:29
Bydliště: Praha

Re: Kamyl a horizont

Příspěvekod Kamyl » 23. 10. 2007, 7:29

petrp píše:Ahoj

a přiznám se, že jsem žádný tvůj dotaz nečetl, kam jsi ho napsal????Jinak možný kontakt je i na petrp@planes.cz

Díky

Petr

No ono se v zasade nic nedeje, jen me spise zajimalo, zda uz to je zprovoznene :wink:
Neslo ani tak o to za kazdou cenu dostat na web nejakou moji fotku, spis jsem se z toho chtel i poucit pro priste, podle ktere linie se to vlastne ma srovnavat - zda podle zeme pod letistni budovou, nebo jako ja cca uprostred budovy (to se mi osobne zdalo byt takove nejprirozenejsi).

Psal jsem to primo pod fotku, do okna "Diskuze se screenery". :wink:
Kamyl
 
Příspěvky: 109
Registrován: 15. 10. 2006, 16:22
Bydliště: Ostrava

Re: Kamyl a horizont

Příspěvekod keh » 23. 10. 2007, 11:47

Kamyl píše:... spis jsem se z toho chtel i poucit pro priste, podle ktere linie se to vlastne ma srovnavat - zda podle zeme pod letistni budovou, nebo jako ja cca uprostred budovy (to se mi osobne zdalo byt takove nejprirozenejsi).


Nejpresnejsi srovnani se da udelat nikoli podle vodorovnych linii, ktere jsou ovlivneny perspektivou obrazku, ale podle spolehlivych svislych linii. Pouzitelne jsou treba svisle hrany budov, sloupy osvetleni, sloupky vetrnych pytlu nebo treba zebrovani vrat hangaru. Od te doby, co rovnam horizont podle vertikal, nemeli screeneri v tomto ohledu namitek.
Pozor na světlo na konci tunelu. Může to být reflektor protijedoucí lokomotivy.
Uživatelský avatar
keh
Forum Admin
 
Příspěvky: 185
Registrován: 15. 10. 2006, 13:29

LZIB

Příspěvekod hunnicat » 19. 12. 2007, 12:40

petrp: chcel by som sa opytat kedy sa da povazovat pohyb lietadla ako "aktualita" aby mohla byt pripadne vlozena fotka do galerie? poslal som An-124 ked pristal v LZIB s tym ze aspon jedna fotka by sa snad mohla ukazat ze co nas navstivilo. posielal som to v den kedy to bolo cvaknute. problem bol ze to vraj nebola uz aktualita (prilet An-124). no dnes som tu objavil IL-76 zo vcera v LKTB co je podla mna castejsia navsteva ako An-124. Nechcem sa nejak vnucovat, hadat alebo pod., len mi niekedy nejde do hlavy, ako sa pridavaju fotky a aby som do buducnosti vedel ci mam posielat niektoru fotku.
hunnicat
 
Příspěvky: 7
Registrován: 4. 12. 2006, 18:09
Bydliště: Bratislava

hunnicat:Aktualita

Příspěvekod petrp » 19. 12. 2007, 14:45

Ahoj, víceméně to nelze katalogizovat, tedy AKTUALITA je to co nám přijde vhodné, konkrétním důvodem nezveřejnění An-124 byla jejich slabá kvalita, protisvětlo a přepaly, poněvadž jsme jich měli dost v databázi a nedávno, nepoužil jsem je.Když se sejdou dvě-tři hodně dobré fotky, dáme je, když se sejde jedna špatná a je to rarita a vyjde, dodáme lepší, pokud přijde, když je to letadlo, které v naší databázi je běžně a ještě nic moc , nepoužijeme ho.
Tolik asi na vysvětlení, jinak je pro nás poměrně normální, že fotku dostaneme upravenou,takže, Petře,v případě An124 se sešlo několik mínusů a Tvoje fotky nebyly použity.Díky.
petrp
 
Příspěvky: 109
Registrován: 14. 10. 2006, 20:29
Bydliště: Praha

Příspěvekod hunnicat » 19. 12. 2007, 14:54

OK. beriem, avsak preco potom nedostane clovek odpoved ze su nekvalitne ale ze to nie je aktualita. to je podla mna celkom slusny rozdiel a indikovalo by mi to ze clovek ma posielat aj dalej ale snazit sa viac kvalitnejsie. (bohuzial nie vzdy sa mi to podari). v tomto pripade teda beriem spat poznamku o IL76 (ktora je inak pekna) kedze islo o inu problematiku...
hunnicat
 
Příspěvky: 7
Registrován: 4. 12. 2006, 18:09
Bydliště: Bratislava

Aktualit/Nekvalitní

Příspěvekod petrp » 19. 12. 2007, 16:59

No, nechtěl jsem Tě moc naštvat:-DTak sorry.Petr
petrp
 
Příspěvky: 109
Registrován: 14. 10. 2006, 20:29
Bydliště: Praha

Příspěvekod UYvona » 31. 3. 2008, 13:54

Já poslala na podzim 2007 několik kusů fotek dle kritérií z Ruzyně a bohužel ani jedna nebyla zveřejněná. Takže jsem se už o další zaslání nepokoušela jelikož by to byla zbytečná ztráta času. Zjistila jsem, a nejsem jediná, že ve fotogaleriích se u fotek objevují dokola stejná jména jejich autorů, takže to nemá smysl se cpát do rodinky, která mezi sebe nepustí nikoho. Posílám fotky tam , kde se nemusí škemrat a nejsou vůči nováčkům arogantní.
UYvona
 
Příspěvky: 1
Registrován: 20. 8. 2007, 17:47

Příspěvekod keh » 31. 3. 2008, 16:35

UYvona píše:Zjistila jsem, a nejsem jediná, že ve fotogaleriích se u fotek objevují dokola stejná jména jejich autorů, takže to nemá smysl se cpát do rodinky, která mezi sebe nepustí nikoho. Posílám fotky tam , kde se nemusí škemrat a nejsou vůči nováčkům arogantní.


To je snad trosku prehnane, ne? Tady neni zadna "rodinka, ktera mezi sebe nikoho nepusti" a urcite nikdo nemusi "skemrat o prijeti fotek". Tady jsou jen jasne dana pravidla pro prijimani fotografii a jsou stanoveny jiste standardy pro jejich technickou kvalitu. Vim, o cem mluvim, protoze sam mam uspesnost v prijimani fotografii cca 20%. Take u kazde zamitnute fotografie je napsan presne duvod pro jeji zamitnuti. Tenhle prispevek mi prijde jako dost nefer vuci posuzovatelum (screenerum) zdejsi galerie.
Pozor na světlo na konci tunelu. Může to být reflektor protijedoucí lokomotivy.
Uživatelský avatar
keh
Forum Admin
 
Příspěvky: 185
Registrován: 15. 10. 2006, 13:29

Příspěvekod Blekota » 31. 3. 2008, 16:50

UYvona: To teda pěkně plácáš kraviny. Ono se stačí kouknout na tvůj web. Jestli ty fotky vypadaly všechny jako ta sbírka tramvají a hlavně tvejch obličejů, tak se nedivím, že ti je vysypali z galerie pryč. Jinak narcismus v měřítku, kterého to dosáhlo u tebe, má v psychiatrii číslo diagnózy :lol:
Blekota
 
Příspěvky: 2
Registrován: 9. 3. 2007, 0:56

PředchozíDalší

Zpět na Fotografování letadel

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron