Spotterská místa pro tranzitního cestujícího

Spotterská místa pro tranzitního cestujícího

Příspěvekod marecek » 9. 12. 2006, 10:03

Dobrý den,
často trávím několik hodin při čekání na přestup na různých evropských letištích, bohužel tam ale nikdy nestihnu najít vhodné místo pro spotting bez (špinavýho) skla, (vysokýho) vstupnýho nebo (důležitý) ochranky. Předpokládám, že nejsem sám, proto bych tady chtěl zkusit udělat seznam pěkných evropských spottplaců, které splňují výše uvedené... mě osobně nejvíc zajímá AMS, BRU, VIE, MXP...
A nejoblíbenější místo, i když za sklem, je kavárna v druhém patře na TLS - Blagnac, odkud jsou čím dál častěji vidět skupinky A-380 :P
marecek
 
Příspěvky: 58
Registrován: 16. 10. 2006, 17:58

Palma de Mallorca

Příspěvekod Dan » 10. 12. 2006, 13:10

Mam docela rad PMI, fajn provoz, mimo nonSchengen (tam uz je pasova sluzba, ktera se posunuje po terminalu podle toho, kolik je letu mimo staty Schengenu) vse pruchozi, da se v tomto tranzitu zustat i po priletu. Nestihme se sice vyfotit vse, protoze je provoz velmi rozsahly a letadla jezdi po prave i leve strane, ale pomerne prijemne letiste

Treba... http://www.planes.cz/cs/photo/1008451/
Dan
 
Příspěvky: 389
Registrován: 14. 10. 2006, 20:12

Příspěvekod jakubv » 6. 1. 2007, 13:29

Myslím si, že celkem v pohodě je to v AMS,letiště je skoro celé pruchozí, pokud je trochu casu, da se vyjít i ven na terasu, z řady míst je vidět na stojánky i RWY. Naposled jsem zažil loni v dubnu opruz na JFK,kde mě buzerovali za focení i v tom AirTrain, co jezdí mezi terminály, ale oni jsou v NY od jisté doby celkem prudivý....
jakubv
 
Příspěvky: 19
Registrován: 6. 1. 2007, 13:23

Příspěvekod marecek » 13. 1. 2007, 19:20

jakubv píše:Myslím si, že celkem v pohodě je to v AMS,letiště je skoro celé pruchozí, pokud je trochu casu, da se vyjít i ven na terasu, z řady míst je vidět na stojánky i RWY.

Obvykle přes AMS nelítám kvůli vyšším cenám, ale asi to přece jen zase vezmu tudy a užiju si ho :) byl jsem tam jednou pár hodin, jen v tranzitu, mají tam aspoň čistý skla: http://www.planes.cz/cs/photo/1000243/
škoda, že tam SkyEurope lítají jen jednou denně, tam bych si výlet udělal.. :)
marecek
 
Příspěvky: 58
Registrován: 16. 10. 2006, 17:58

Příspěvekod jvas » 14. 1. 2007, 15:03

Hezky to pasuje PRG-AMS-BTS se Sky Europe. (jen v pátek)
Fotky mojich na srtánkách nejsou moje, ale většinou od taťky Miloslava Vašíčka nebo některé od oříškové deli (Ondry Nováka).
Uživatelský avatar
jvas
 
Příspěvky: 43
Registrován: 29. 11. 2006, 15:43
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod marecek » 17. 1. 2007, 21:16

jvas píše:Hezky to pasuje PRG-AMS-BTS se Sky Europe. (jen v pátek)

no jo, ale co budu pak delat v bratislave? :)
marecek
 
Příspěvky: 58
Registrován: 16. 10. 2006, 17:58

Příspěvekod jvas » 10. 2. 2007, 6:17

marecek píše:
jvas píše:Hezky to pasuje PRG-AMS-BTS se Sky Europe. (jen v pátek)

no jo, ale co budu pak delat v bratislave? :)
Ja su ostravak, tak s tym nemam problem, dopravit sa z Bratislavy domů. (skoro)
Uživatelský avatar
jvas
 
Příspěvky: 43
Registrován: 29. 11. 2006, 15:43
Bydliště: Ostrava

Gatwick

Příspěvekod marecek » 6. 3. 2007, 7:24

V patek jsem travil odpoledne na LGW (ne v tranzitu) a docela me zklamali... Terasa je podle pani z informaci zavrana z bezpecnostnich duvodu, kolem letiste v blizkosti terminalu je trimetrova zed. Nakonec jsem skoncil na nejvyssim levelu parkoviste u jizniho terminalu, kde je sice vyhled na pristavajici letadla, ale bohuzel temer proti odpolednimu slunci.
:(
marecek
 
Příspěvky: 58
Registrován: 16. 10. 2006, 17:58


Zpět na Fotografování letadel

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron