Czech Wings - nové virtuální aerolinie

Czech Wings - nové virtuální aerolinie

Příspěvekod Michael » 4. 4. 2007, 19:56

Dnes přišel den, kdy mohu po roce vyčerpávající práce a testování otevřít pilotům nové virtuální aerolinie, nesoucí název Czech Wings a operující na síti IVAO.

Protože klasických aerolinek je na virtuálním nebi dostatek, pokládal jsem za důležité vytvořit neobvyklé prostředí, podobající se skutečné letecké společnosti mnohem více než běžné virtuální aerolinky. Zaměřil jsem se zejména na simulaci rotace letadel a poskytování podrobných informací před letem. Dále bych rád spojil letce mnoha národností do jednoho uskupení. Nepokládejte proto nové aerolinky za další volací znak do počtu, ale za způsob jak zajistit virtuálnímu pilotovi pocit, že je opravdovým hnacím kolem letecké společnosti.

Více na czech-wings.net

Děkuji Michalu Pospíchalovi za pomoc projevenou při tvorbě letů do destinací, na které nasazujeme Boeing 737, a za podíl na budoucím rychlém rozvoji aerolinií.

Jste srdečně vítáni.
--
Michael Kominik
Michael
 
Příspěvky: 130
Registrován: 22. 10. 2006, 16:41

Re: Czech Wings - nové virtuální aerolinie

Příspěvekod egho » 16. 4. 2007, 15:12

Osiris píše:Dnes přišel den, kdy mohu po roce vyčerpávající práce a testování otevřít pilotům nové virtuální aerolinie, nesoucí název Czech Wings a operující na síti IVAO.

Protože klasických aerolinek je na virtuálním nebi dostatek, pokládal jsem za důležité vytvořit neobvyklé prostředí, podobající se skutečné letecké společnosti mnohem více než běžné virtuální aerolinky. Zaměřil jsem se zejména na simulaci rotace letadel a poskytování podrobných informací před letem. Dále bych rád spojil letce mnoha národností do jednoho uskupení. Nepokládejte proto nové aerolinky za další volací znak do počtu, ale za způsob jak zajistit virtuálnímu pilotovi pocit, že je opravdovým hnacím kolem letecké společnosti.

Více na czech-wings.net

Jaklej na to musim myt simulaor??MS 2004,2006,X??
Děkuji Michalu Pospíchalovi za pomoc projevenou při tvorbě letů do destinací, na které nasazujeme Boeing 737, a za podíl na budoucím rychlém rozvoji aerolinií.

Jste srdečně vítáni.
--
Michael Kominik
egho
 
Příspěvky: 35
Registrován: 24. 3. 2007, 11:42

Příspěvekod jvas » 17. 4. 2007, 14:38

Já bych se připojil, ale asi to nepůjde, protože bez GPS nedoletím nikam, natožtak přesně. :(
Uživatelský avatar
jvas
 
Příspěvky: 43
Registrován: 29. 11. 2006, 15:43
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Kamyl » 17. 4. 2007, 15:28

jvas píše:Já bych se připojil, ale asi to nepůjde, protože bez GPS nedoletím nikam, natožtak přesně. :(

:?: :?: :?: To jsem ted nejak nepochopil...
Kamyl
 
Příspěvky: 109
Registrován: 15. 10. 2006, 16:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod AlesK » 17. 4. 2007, 15:36

jvas píše:Já bych se připojil, ale asi to nepůjde, protože bez GPS nedoletím nikam, natožtak přesně. :(


No ja taky ne
AlesK
 
Příspěvky: 34
Registrován: 7. 3. 2007, 20:26

Příspěvekod AlesK » 17. 4. 2007, 15:37

jvas píše:Já bych se připojil, ale asi to nepůjde, protože bez GPS nedoletím nikam, natožtak přesně. :(


No ja taky ne
AlesK
 
Příspěvky: 34
Registrován: 7. 3. 2007, 20:26

Příspěvekod Michael » 17. 4. 2007, 20:50

jvas píše:Já bych se připojil, ale asi to nepůjde, protože bez GPS nedoletím nikam, natožtak přesně. :(

S jakým letadlem létáš?
Michael
 
Příspěvky: 130
Registrován: 22. 10. 2006, 16:41

Příspěvekod jvas » 18. 4. 2007, 5:21

Osiris píše:
jvas píše:Já bych se připojil, ale asi to nepůjde, protože bez GPS nedoletím nikam, natožtak přesně. :(

S jakým letadlem létáš?
Se vším možným. Nejčastěji s F-16 (v FS2004), ale s tím vyletím z Mošnova, dělám s ním nejrůznější blbosti a zase na Mošnov přistanu. Nějaké linky jsem lítal se 737-500 OK-SW?, 787, atd.
Uživatelský avatar
jvas
 
Příspěvky: 43
Registrován: 29. 11. 2006, 15:43
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Kamyl » 18. 4. 2007, 7:33

jvas píše:
Osiris píše:
jvas píše:Já bych se připojil, ale asi to nepůjde, protože bez GPS nedoletím nikam, natožtak přesně. :(

S jakým letadlem létáš?
Se vším možným. Nejčastěji s F-16 (v FS2004), ale s tím vyletím z Mošnova, dělám s ním nejrůznější blbosti a zase na Mošnov přistanu. Nějaké linky jsem lítal se 737-500 OK-SW?, 787, atd.

No teda nevim, jak to je u F-16, ale temer ve vsech ostatnich erech - at uz defaulty, nebo addony, by melo byt minimalne GPS, pripadne u spousty addonu i FMC, tak s tou navigaci bych problem nevidel. Od on-line litani me osobne odrazuji jine veci - neznalost presnych postupu a spravne frazeologie, celkem bidna anglictina, apod... :oops:
Kamyl
 
Příspěvky: 109
Registrován: 15. 10. 2006, 16:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Michael » 18. 4. 2007, 12:54

Kamyl píše:No teda nevim, jak to je u F-16, ale temer ve vsech ostatnich erech - at uz defaulty, nebo addony, by melo byt minimalne GPS, pripadne u spousty addonu i FMC, tak s tou navigaci bych problem nevidel. Od on-line litani me osobne odrazuji jine veci - neznalost presnych postupu a spravne frazeologie, celkem bidna anglictina, apod... :oops:

GPS, co je v FS, je online docela nepoužitelná, protože má zastaralou databázi. S FMC je to v klidu, pokud si člověk aktualizuje AIRAC. Existuje spousta návodů, jak začít online, http://ivaocz.virtualskies.net/Navod_newbie/reg_ivao_man_new/, http://ivaocz.virtualskies.net/forum/index.php.

jvas píše: Se vším možným. Nejčastěji s F-16 (v FS2004), ale s tím vyletím z Mošnova, dělám s ním nejrůznější blbosti a zase na Mošnov přistanu. Nějaké linky jsem lítal se 737-500 OK-SW?, 787, atd.

Chce to zapomenout na GPS a učit se od základu, třeba s Cessnou. V češtině např. http://www.lkpr.info/takeoff/skolka/skolka.htm.
Michael
 
Příspěvky: 130
Registrován: 22. 10. 2006, 16:41

Příspěvekod jvas » 18. 4. 2007, 19:17

Chce to zapomenout na GPS a učit se od základu.
Učím se, učím. Budu kdyžtak lítat vnitrostátní linky, protože se pořádně anglicky teprve taky učím. (ale to bude trvat velmi dlouho)
Uživatelský avatar
jvas
 
Příspěvky: 43
Registrován: 29. 11. 2006, 15:43
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Kamyl » 18. 4. 2007, 20:48

Osiris píše:GPS, co je v FS, je online docela nepoužitelná, protože má zastaralou databázi. S FMC je to v klidu, pokud si člověk aktualizuje AIRAC. Existuje spousta návodů, jak začít online, http://ivaocz.virtualskies.net/Navod_newbie/reg_ivao_man_new/, http://ivaocz.virtualskies.net/forum/index.php.

Jo jasne, ja psal o tom GPS obecne, ne zrovna konkretne k on-line letum :wink: No co se AIRACu tyka, pouzivam posledni free, ktery se dal stahnout, tusim verze 608. Je uz nejaky novejsi ke stahnuti zdarma, nebo porad setrvaly stav?
Kamyl
 
Příspěvky: 109
Registrován: 15. 10. 2006, 16:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Michael » 18. 4. 2007, 21:17

Bohužel setrvalý stav, ale s 0608 se létat dá. A k angličtině, znám pár lidí, kteří anglicky umějí jen frazeologii, s tím taky problém není. Je třeba dobré začít létat po ČR a SR (klidně v aj), a pak se pustit dál. Navíc řídící může poslat zprávu i textově.
Michael
 
Příspěvky: 130
Registrován: 22. 10. 2006, 16:41

Příspěvekod Kamyl » 19. 4. 2007, 5:32

Osiris píše:Bohužel setrvalý stav, ale s 0608 se létat dá. A k angličtině, znám pár lidí, kteří anglicky umějí jen frazeologii, s tím taky problém není. Je třeba dobré začít létat po ČR a SR (klidně v aj), a pak se pustit dál. Navíc řídící může poslat zprávu i textově.

No budu s tim muset neco delat. Nastudovat a vyzkouset jak to pujde. Jen ten cas nejak porad chybi :(
Kamyl
 
Příspěvky: 109
Registrován: 15. 10. 2006, 16:22
Bydliště: Ostrava


Zpět na Simulátory

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron