Stránka 1 z 1

Novoroční novinky

PříspěvekNapsal: 1. 1. 2007, 2:13
od admin
Dobrý den

Do nového roku jsme pro vás připravili několik novinek:

- S obecnějším moderováním bude odborníkům i nám všem ostatním pomáhat nový moderátor - keh, kterého tímto vítám do teamu pracujících a kotelníků.

- Během dneška vyhlásíme soutěž o návrh nového vzhledu fora. Podrobnosti o posílání návrhů, termínech a ceně pro vítěze najdete v samostatném článku.

- Podobně, ale už bez výraznější ceny (;-)) můžete navrhovat jednotnou sadu smajlíků pro toto forum i diskusi na hlavních stránkách planes. Bylo by fajn, kdyby se podařilo zachovat tradiční smajlíky diskuse z planes, kdo přidá sadu, ve které bude smajlík nevinně krčící rameny, má u mne malé, lehce smazatelné plus...

A vůbec, ať nám to v novém roce pěkné létá.

admin

Re: Novoroční novinky

PříspěvekNapsal: 2. 1. 2007, 0:25
od 787
A nestalo by za to trochu upresnit zadani souteze a uvest, kdo je provozovatelem Planes.cz? Uz jsem se tu ptal nekolikrat a odpoved zadna. Ptam se jen, aby bylo jasno ohledne prevodu autorskych prav.

Re: Novoroční novinky

PříspěvekNapsal: 2. 1. 2007, 0:34
od keh
787 píše:A nestalo by za to trochu upresnit zadani souteze a uvest, kdo je provozovatelem Planes.cz? Uz jsem se tu ptal nekolikrat a odpoved zadna. Ptam se jen, aby bylo jasno ohledne prevodu autorskych prav.


Upresneni zadani souteze nalezni, prosim, zde:http://forum.planes.cz/viewtopic.php?t=140

Pokud Ti jde jen o to, na koho prejdou autorska prava k Tvemu navrhu vzhledu fora: Mohu Ti slibit, ze pokud vyhrajes soutez, osobne Ti provozovatele prozradim. :mrgreen:

?

PříspěvekNapsal: 2. 1. 2007, 1:01
od 787
takze tradicni mlzeni...informaci o provozovateli tohoto serveru jsem nenalezl ani v doporucovanem upresneni. Dalsi veci je, ze podle naseho autorskeho zakona se autor nemuze vzdat svych prav, takze prevod na Planes.cz je nesmysl, navic zadny takovy subjekt neexistuje. Stejnym nesmyslem je uvadeni Planes.cz v copyrightu u autorskych fotografii v galerii.

PříspěvekNapsal: 2. 1. 2007, 1:38
od keh
To upresneni nema za ucel zverejnovat udaje o provozovateli serveru, ale upresnit podminky souteze. Take autor, i kdyz se prav nevzda, muze je poskytnout k exkluzivnimu uzivani (treba na 99 let).

Jinak nevim, co Ti tak moc vadi. Pokud jsem se mohl dopatrat, server Planes.cz Te nikde ve Tvych autorskych (ani jinych) pravech nezkratil. Zatim jedine, co jsem od Tebe mohl cist neni konstruktivni kritikou toho, co kolektiv tyto stranky tvorici dela. Jen z Tveho projevu citim urcitou zahorklost. Jestli je za tim neco osobniho, pak se okate neptej po jmenech lidi, ktere patrne sam dobre znas a vyrikej si to s nimi jako chlap - z oci do oci.

Re: ?

PříspěvekNapsal: 2. 1. 2007, 8:44
od admin
787 píše:...Stejnym nesmyslem je uvadeni Planes.cz v copyrightu u autorskych fotografii v galerii.


Dobrý den, můžete prosím konkrétně uvést, co myslíte uváděním planes.cz v copyrightu u autorských fotografií?

PříspěvekNapsal: 3. 1. 2007, 13:04
od Stepan
Myslím, že není důležité, kdo správcem je či není, ale že to dělá dost dobře a sám osobně mu držím pěsti a ať vydrží. Jo, a ještě pokud je i subjektem létavým, tak ať má v roce 2007 sudý počet odletů a přistání, aby se nám tu ten server nezastavil.