Novoroční novinky

Novoroční novinky

Příspěvekod admin » 1. 1. 2007, 2:13

Dobrý den

Do nového roku jsme pro vás připravili několik novinek:

- S obecnějším moderováním bude odborníkům i nám všem ostatním pomáhat nový moderátor - keh, kterého tímto vítám do teamu pracujících a kotelníků.

- Během dneška vyhlásíme soutěž o návrh nového vzhledu fora. Podrobnosti o posílání návrhů, termínech a ceně pro vítěze najdete v samostatném článku.

- Podobně, ale už bez výraznější ceny (;-)) můžete navrhovat jednotnou sadu smajlíků pro toto forum i diskusi na hlavních stránkách planes. Bylo by fajn, kdyby se podařilo zachovat tradiční smajlíky diskuse z planes, kdo přidá sadu, ve které bude smajlík nevinně krčící rameny, má u mne malé, lehce smazatelné plus...

A vůbec, ať nám to v novém roce pěkné létá.

admin
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 115
Registrován: 13. 10. 2006, 18:13

Re: Novoroční novinky

Příspěvekod 787 » 2. 1. 2007, 0:25

A nestalo by za to trochu upresnit zadani souteze a uvest, kdo je provozovatelem Planes.cz? Uz jsem se tu ptal nekolikrat a odpoved zadna. Ptam se jen, aby bylo jasno ohledne prevodu autorskych prav.
787
 
Příspěvky: 6
Registrován: 15. 10. 2006, 14:13

Re: Novoroční novinky

Příspěvekod keh » 2. 1. 2007, 0:34

787 píše:A nestalo by za to trochu upresnit zadani souteze a uvest, kdo je provozovatelem Planes.cz? Uz jsem se tu ptal nekolikrat a odpoved zadna. Ptam se jen, aby bylo jasno ohledne prevodu autorskych prav.


Upresneni zadani souteze nalezni, prosim, zde:http://forum.planes.cz/viewtopic.php?t=140

Pokud Ti jde jen o to, na koho prejdou autorska prava k Tvemu navrhu vzhledu fora: Mohu Ti slibit, ze pokud vyhrajes soutez, osobne Ti provozovatele prozradim. :mrgreen:
Uživatelský avatar
keh
Forum Admin
 
Příspěvky: 185
Registrován: 15. 10. 2006, 13:29

?

Příspěvekod 787 » 2. 1. 2007, 1:01

takze tradicni mlzeni...informaci o provozovateli tohoto serveru jsem nenalezl ani v doporucovanem upresneni. Dalsi veci je, ze podle naseho autorskeho zakona se autor nemuze vzdat svych prav, takze prevod na Planes.cz je nesmysl, navic zadny takovy subjekt neexistuje. Stejnym nesmyslem je uvadeni Planes.cz v copyrightu u autorskych fotografii v galerii.
787
 
Příspěvky: 6
Registrován: 15. 10. 2006, 14:13

Příspěvekod keh » 2. 1. 2007, 1:38

To upresneni nema za ucel zverejnovat udaje o provozovateli serveru, ale upresnit podminky souteze. Take autor, i kdyz se prav nevzda, muze je poskytnout k exkluzivnimu uzivani (treba na 99 let).

Jinak nevim, co Ti tak moc vadi. Pokud jsem se mohl dopatrat, server Planes.cz Te nikde ve Tvych autorskych (ani jinych) pravech nezkratil. Zatim jedine, co jsem od Tebe mohl cist neni konstruktivni kritikou toho, co kolektiv tyto stranky tvorici dela. Jen z Tveho projevu citim urcitou zahorklost. Jestli je za tim neco osobniho, pak se okate neptej po jmenech lidi, ktere patrne sam dobre znas a vyrikej si to s nimi jako chlap - z oci do oci.
Uživatelský avatar
keh
Forum Admin
 
Příspěvky: 185
Registrován: 15. 10. 2006, 13:29

Re: ?

Příspěvekod admin » 2. 1. 2007, 8:44

787 píše:...Stejnym nesmyslem je uvadeni Planes.cz v copyrightu u autorskych fotografii v galerii.


Dobrý den, můžete prosím konkrétně uvést, co myslíte uváděním planes.cz v copyrightu u autorských fotografií?
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 115
Registrován: 13. 10. 2006, 18:13

Příspěvekod Stepan » 3. 1. 2007, 13:04

Myslím, že není důležité, kdo správcem je či není, ale že to dělá dost dobře a sám osobně mu držím pěsti a ať vydrží. Jo, a ještě pokud je i subjektem létavým, tak ať má v roce 2007 sudý počet odletů a přistání, aby se nám tu ten server nezastavil.
Stepan
 
Příspěvky: 29
Registrován: 30. 10. 2006, 12:38
Bydliště: Praha - Suchdol


Zpět na Provozní informace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron