Vyhledavani obrazku

Vyhledavani obrazku

Příspěvekod keh » 8. 11. 2006, 8:06

V dobe zasilani fotografii pres upload@planes.cz jsem publikoval fotografie pod svym obcanskym jmenem. Ty lze pomoci fulltextoveho vyhledavani v sekci Fotografie najit. Ve chvili, kdy jsem si zmenil username v profilu na svou prezdivku a fotky se zazaly objevovat pod mym nickem, nelze tyto nove vyhledat. Delam neco spatne nebo je to bug?
Uživatelský avatar
keh
Forum Admin
 
Příspěvky: 185
Registrován: 15. 10. 2006, 13:29

Příspěvekod keh » 8. 11. 2006, 8:11

Tak se omlouvam, uz to chodi :-)
Uživatelský avatar
keh
Forum Admin
 
Příspěvky: 185
Registrován: 15. 10. 2006, 13:29

Příspěvekod admin » 8. 11. 2006, 9:22

keh píše:Tak se omlouvam, uz to chodi :-)


Nemáš se za co omlouvat, trefil jsi přesně okamžik, kdy jsme rozchodili hledání pod 4 znaky :-)
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 115
Registrován: 13. 10. 2006, 18:13

Vyhledání fotky podle jména

Příspěvekod Ondra S. » 26. 12. 2006, 21:57

Jde nějak při vyhledávání fotky zadat dotaz tak, aby např. když zadám celé své jméno to nevyhledalo i fotky ostatních Ondřejů?
Ondra S.
 
Příspěvky: 6
Registrován: 18. 10. 2006, 12:58

Re: Vyhledání fotky podle jména

Příspěvekod admin » 27. 12. 2006, 7:57

Ondra S. píše:Jde nějak při vyhledávání fotky zadat dotaz tak, aby např. když zadám celé své jméno to nevyhledalo i fotky ostatních Ondřejů?


Doporučuju zadat pouze příjmení, na novém serveru je hledání obecně nastaveno poněkud jinak, budeme muset v budoucnu poupravit.
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 115
Registrován: 13. 10. 2006, 18:13

Re: Vyhledání fotky podle jména

Příspěvekod Ondra » 27. 12. 2006, 14:06

Ondra S. píše:Jde nějak při vyhledávání fotky zadat dotaz tak, aby např. když zadám celé své jméno to nevyhledalo i fotky ostatních Ondřejů?


něco proti mejm fotkám? :D
Ondra
 
Příspěvky: 58
Registrován: 17. 10. 2006, 16:21
Bydliště: Brno

Re: Vyhledání fotky podle jména

Příspěvekod Ondra S. » 27. 12. 2006, 16:49

Ondra píše:
Ondra S. píše:Jde nějak při vyhledávání fotky zadat dotaz tak, aby např. když zadám celé své jméno to nevyhledalo i fotky ostatních Ondřejů?


něco proti mejm fotkám? :D


Nene, jak bych mohl, ale přece jen když chci vyhledat jen svoje fotky tak mi tam ty tvoje (a ostatních O.) poněkud vadí...
Ondra S.
 
Příspěvky: 6
Registrován: 18. 10. 2006, 12:58

Re: Vyhledání fotky podle jména

Příspěvekod Ondra » 27. 12. 2006, 21:00

Ondra S. píše:
Ondra píše:
Ondra S. píše:Jde nějak při vyhledávání fotky zadat dotaz tak, aby např. když zadám celé své jméno to nevyhledalo i fotky ostatních Ondřejů?


něco proti mejm fotkám? :D


Nene, jak bych mohl, ale přece jen když chci vyhledat jen svoje fotky tak mi tam ty tvoje (a ostatních O.) poněkud vadí...

:)
Ondra
 
Příspěvky: 58
Registrován: 17. 10. 2006, 16:21
Bydliště: Brno

Re: Vyhledavani obrazku

Příspěvekod keh » 20. 4. 2007, 8:37

keh píše:V dobe zasilani fotografii pres upload@planes.cz jsem publikoval fotografie pod svym obcanskym jmenem. Ty lze pomoci fulltextoveho vyhledavani v sekci Fotografie najit. Ve chvili, kdy jsem si zmenil username v profilu na svou prezdivku a fotky se zazaly objevovat pod mym nickem, nelze tyto nove vyhledat. Delam neco spatne nebo je to bug?


Takze problem je zpatky a dokonce komplikovanejsi. Kdyz si necham vyhledat obrazky podle obcanskeho jmena, nezobrazi se mi ty, ktere jsem uploadoval pod nickem. Jeste horsi je pripad, kdy si necham vyhledat obrazky podle nicku: nektere se zobrazi, nektere ne... Pokud ovsem po prihlaseni na Planes.cz kliknu na odkaz "Moje fotografie", zobrazi se mi spravne vsechny. Pujde s tim neco udelat :?:
Pozor na světlo na konci tunelu. Může to být reflektor protijedoucí lokomotivy.
Uživatelský avatar
keh
Forum Admin
 
Příspěvky: 185
Registrován: 15. 10. 2006, 13:29

Re: Vyhledavani obrazku

Příspěvekod eif » 22. 4. 2007, 22:03

keh píše:
keh píše:V dobe zasilani fotografii pres upload@planes.cz jsem publikoval fotografie pod svym obcanskym jmenem. Ty lze pomoci fulltextoveho vyhledavani v sekci Fotografie najit. Ve chvili, kdy jsem si zmenil username v profilu na svou prezdivku a fotky se zazaly objevovat pod mym nickem, nelze tyto nove vyhledat. Delam neco spatne nebo je to bug?


Takze problem je zpatky a dokonce komplikovanejsi. Kdyz si necham vyhledat obrazky podle obcanskeho jmena, nezobrazi se mi ty, ktere jsem uploadoval pod nickem. Jeste horsi je pripad, kdy si necham vyhledat obrazky podle nicku: nektere se zobrazi, nektere ne... Pokud ovsem po prihlaseni na Planes.cz kliknu na odkaz "Moje fotografie", zobrazi se mi spravne vsechny. Pujde s tim neco udelat :?:


Nerozumím, nick a uživatelské jméno jsou dvě odlišné přihlašovací identity?
eif
 
Příspěvky: 249
Registrován: 14. 10. 2006, 20:20

Příspěvekod keh » 23. 4. 2007, 0:10

Ze zacatku se moje fotky objevovaly se jmenem fotografa "***obcanske_jmeno***". Po zmene systemu zasilani je jmeno fotografa "keh". Poslednich nekolik uploadu se dokonce nevejde ani pod "keh" :-(
Pozor na světlo na konci tunelu. Může to být reflektor protijedoucí lokomotivy.
Uživatelský avatar
keh
Forum Admin
 
Příspěvky: 185
Registrován: 15. 10. 2006, 13:29

Příspěvekod rebi » 3. 7. 2007, 20:36

ahoj lidi, docela mě na vyhledávání štve že když si vyhledám svoje fotky, a zkopíruju odakz na moji stránku kde chci aby lidi viděli kde mám všude tak, se jim zobrazí zase sekce Fotogalerie, kde popřípadě musej moje fotky vyhledat, nešlo by s tí něco udělat ?
rebi
 
Příspěvky: 25
Registrován: 15. 10. 2006, 19:24

Příspěvekod keh » 3. 7. 2007, 22:26

rebi píše:ahoj lidi, docela mě na vyhledávání štve že když si vyhledám svoje fotky, a zkopíruju odakz na moji stránku kde chci aby lidi viděli kde mám všude tak, se jim zobrazí zase sekce Fotogalerie, kde popřípadě musej moje fotky vyhledat, nešlo by s tí něco udělat ?


Tenhle problem nemam... Muzes mi sem nebo do PM postnout odkaz, ktery kopirujes?
Pozor na světlo na konci tunelu. Může to být reflektor protijedoucí lokomotivy.
Uživatelský avatar
keh
Forum Admin
 
Příspěvky: 185
Registrován: 15. 10. 2006, 13:29

Příspěvekod rebi » 4. 7. 2007, 10:45

tak sjem asi blbej ael už to zase funguje nevim čím to bylo :D
rebi
 
Příspěvky: 25
Registrován: 15. 10. 2006, 19:24


Zpět na Náměty k serveru planes.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron