kbely

kbely

Příspěvekod capri » 20. 10. 2006, 22:18

zdravim da se zjistit co bude nebo lita pravidelne do kbel ?????chodite nekdo fotit do kbel ???? :roll:
Uživatelský avatar
capri
 
Příspěvky: 43
Registrován: 17. 10. 2006, 21:52
Bydliště: prague-donetsk-makievka

Re: kbely

Příspěvekod Pavel » 21. 10. 2006, 0:22

capri píše:zdravim da se zjistit co bude nebo lita pravidelne do kbel ?????chodite nekdo fotit do kbel ???? :roll:


jelikož je to "military airport" tak neočekávej nějaký pravidelný provoz:)
Pavel
Pavel
 
Příspěvky: 101
Registrován: 13. 10. 2006, 19:46

Příspěvekod David.M » 3. 1. 2007, 14:36

Byl jsem tam a jediné, co jsem tam viděl tak L410UVP-E,moravu a AN 26.Navíc to lítá tak po půlhodině,takže to nemá cenu :?
Uživatelský avatar
David.M
 
Příspěvky: 5
Registrován: 3. 1. 2007, 14:26
Bydliště: V ose drahy 31(LKPR)

Příspěvekod keh » 4. 1. 2007, 11:09

Navic jedna smutna zprava: Postavis se s fotakem za plot ve Kbelich a behem chvile je u tebe vojenskej gazik a vojenskej policajt te zene odtamtud svinskym krokem :-(
Uživatelský avatar
keh
Forum Admin
 
Příspěvky: 185
Registrován: 15. 10. 2006, 13:29

Příspěvekod capri » 15. 1. 2007, 3:10

keh píše:Navic jedna smutna zprava: Postavis se s fotakem za plot ve Kbelich a behem chvile je u tebe vojenskej gazik a vojenskej policajt te zene odtamtud svinskym krokem :-(


ze se ptam mas to odskouseni????? je mi jasny ze to vojaci nemaj moc v oblibje foceni ale jinak je tam docela dobra pozice na foceni hlavne kdyz dou na finale letadla od satalic mas je hned nad hlavou a je to verejna silnice z vyhleden na ranway ..... fakt je ten ze tam neni nic moc provoz nejaka ta an,yak,chalenge,l 410 ,vladni letka vesmes a to se povidalo ze tam bude i vetsi civilni provoz skoda ze zrusili ti letecke dny ... :lol:
Uživatelský avatar
capri
 
Příspěvky: 43
Registrován: 17. 10. 2006, 21:52
Bydliště: prague-donetsk-makievka

Příspěvekod keh » 15. 1. 2007, 14:08

capri píše:
keh píše:Navic jedna smutna zprava: Postavis se s fotakem za plot ve Kbelich a behem chvile je u tebe vojenskej gazik a vojenskej policajt te zene odtamtud svinskym krokem :-(


ze se ptam mas to odskouseni????? je mi jasny ze to vojaci nemaj moc v oblibje foceni ale jinak je tam docela dobra pozice na foceni hlavne kdyz dou na finale letadla od satalic mas je hned nad hlavou a je to verejna silnice z vyhleden na ranway ..... fakt je ten ze tam neni nic moc provoz nejaka ta an,yak,chalenge,l 410 ,vladni letka vesmes a to se povidalo ze tam bude i vetsi civilni provoz skoda ze zrusili ti letecke dny ... :lol:


Odzkouseny to Bohuzel je a ten casovej limit je cca 15 minut. Navic mam obavu, ze pokud bychom se tam zjevovali s fotakama casto a ve vetsim poctu, je armada schopna zridit tam stale strazni stanoviste...
Jinak jestli jsem toho rotmistra VP dobre pochopil, je jim jedno, ze tam stoji technika z doby Krale Klacka, dulezite je, ze je to technika VOJENSKA :-)
Uživatelský avatar
keh
Forum Admin
 
Příspěvky: 185
Registrován: 15. 10. 2006, 13:29


Zpět na Letiště

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron