Duveryhodnost Smart Wings

Duveryhodnost Smart Wings

Příspěvekod Dan » 12. 3. 2007, 19:12

Jen pro zajimavost sledovatele... :shock:

V sobotu probehla zprava v tisku, ze Smart Wings nabidne pravidelne lety z Ostravy a Brna do Gerony a Solune, ceny od 190,- Kc.

Rozmrzele, lec s ocekavanim po slovicku "od" jsem cenu 190,- nikde nepotkal, a zda se mi, ze nasadili rovnou svych 2990,- +/-.

Nahledl jsem na jejich web jiz v sobotu a nedeli, kdy v nabidce menu pro nakup letenek jiz destinace byly k vybrani, ale letenky nesly koupit a web hlasil chybove hlaseni. V letovem radu nic.

V pondeli rano se objevily linky v nabidce letoveho radu s casy a dny, stav v prodeji letenek beze zmen, s rozdilem, ze se jiz ukazovalo nekdy ze let v dany datum neni k dispozici a naskocilo tabulka k vybrani noveho data, ovsem zde neslo zase zvolit dana mesta, pouze Prahu.
Nektere lety vsak koupit sly 8) , ALE vybral-li si clovek napr. Gerona - Ostrava, suverene mu skocil k prodeji let do Prahy.

Navecer uz jdou koupit letenky z Ostravy i z Brna, jen ne na vsechny datumy, ktere jsou uvadene v letovem radu. Pro zacatek cest v Gerone nebo Soluni do Ostravy (Brna) koupit nic nejde, nebot zajemci opet skace chybove hlaseni, kde se dale nabizi tabulka pro jiny datum, kde je opet pouze Praha a nebo jsou letenky nabizene rovnou do Prahy, i kdyz mate cilovou destinaci Brno ci Ostrava.

Predpokladam, ze si casem vse sedne (pokud nesednou i letadla Smart Wings navzdy :P ), ale stejne mi prijde divne, ze takova spolecnost si neni schopna udelat poradek ani v te nejdulezitejsi veci, kterou je prodej letenek. Normalni dopravci, jako Ryanair, easyJet, Condor a dalsi neco slibi a hned je na minutu vse v prodeji a spravne... :?:

Quo vadis...
Dan
 
Příspěvky: 389
Registrován: 14. 10. 2006, 20:12

Re: Duveryhodnost Smart Wings

Příspěvekod pepa007 » 12. 3. 2007, 20:39

Dan píše:Predpokladam, ze si casem vse sedne (pokud nesednou i letadla Smart Wings navzdy :P ), ale stejne mi prijde divne, ze takova spolecnost si neni schopna udelat poradek ani v te nejdulezitejsi veci, kterou je prodej letenek. Normalni dopravci, jako Ryanair, easyJet, Condor a dalsi neco slibi a hned je na minutu vse v prodeji a spravne... :?:


problém je v tom "taková společnost", SW se v tomhle chová přesně podle očekávání. a už teď upřímně lituju ty chudáky, kterým se nedej bože podaří nějakou z těch letenk koupit...
pepa007
 
Příspěvky: 13
Registrován: 17. 10. 2006, 17:36

Příspěvekod Dan » 13. 3. 2007, 18:53

http://cestovani.idnes.cz/neutracejte-l ... igsvet_tom

Nízkonákladové společnosti také nelétají tak často, proto když se vám například v Paříži protáhne služební cesta, může se vám stát, že zjistíte, že další letadlo vám letí až za čtyři dny. A autorka těchto řádků může potvrdit, že noční vlak Paříž-Praha s několika přestupy nebyl tím nejlepším zážitkem...
Dan
 
Příspěvky: 389
Registrován: 14. 10. 2006, 20:12

Příspěvekod HiPPoCZ » 22. 6. 2007, 10:02

Pokud se tedy mohu vyjádřit, SmartWings mi přijdou solidnější než SkyEurope :), dle mých zkušeností. Sice se mi stalo, že mi zrušili let, ale ihned jsem dostal náhrádní termín (byl o den později), a myslím že jsem na tom vydělal. Platil jsem 190 za Paříž ve čt tam v pá zpátky, letěl jsem v pá tam a v so zpět, plné letadlo, myslím, že dny patří do dražší kategorie.
SkyE. mi zrušili let úplně (mimochodem dozvěděl jsem se to až na letišti v Amsterdamu) a nikoho se nedalo dovolat, naštěstí jsem se háda tak dlouho až mě z této nepříjemné situace vytáhla společnost jiná, právě SmartWings, které nás a pár dalších ze zrušeného letu vzali na palubu :)
Uživatelský avatar
HiPPoCZ
 
Příspěvky: 10
Registrován: 22. 5. 2007, 7:28
Bydliště: Kladno

Příspěvekod pepa007 » 23. 6. 2007, 23:20

HiPPoCZ píše:Pokud se tedy mohu vyjádřit, SmartWings mi přijdou solidnější než SkyEurope :)


jsi výjimka potvrzující pravidlo. SmartWings jsou hnis letectví v ČR :evil:
pepa007
 
Příspěvky: 13
Registrován: 17. 10. 2006, 17:36

Příspěvekod HiPPoCZ » 24. 6. 2007, 11:11

Nevím ... se smarta se mi nikdy nestalo, že by měli spoždění :) narozdíl od neustálého se skyeurope :)
Uživatelský avatar
HiPPoCZ
 
Příspěvky: 10
Registrován: 22. 5. 2007, 7:28
Bydliště: Kladno


Zpět na Dopravci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron