Praha a snih

Praha a snih

Příspěvekod FlightDetent » 24. 1. 2007, 10:10

Za poslednich 22 hodin 14 centimetru sucheho prasanu. Letiste bude jeste dalsich sest zavreno.

Neco je spatne, velmi spatne.

:?:
FlightDetent
 
Příspěvky: 208
Registrován: 14. 10. 2006, 20:35

špatně je čsl, pardón Letiště praha a.s.

Příspěvekod marfik » 24. 1. 2007, 12:25

zhruba před deseti lety jsem měl svůj sešit v předmětu letiště zhusta popsán grafy a výpočty jak se dá uklízet sníh na letišti Praha, včetně aplikace L14. Všechno bylo krásné a jasné, ale mělo to jednu malou podmínku- nebude se šetřit na lidech a technice:-) Bohužel se šetří a dokonce jsem slyšel názor, že letišti se prostě nevyplatí mít více drahé techniky- no, jen jsem to slyšel, ale to, že se v Praze uklízí hodně dlouhou je fakt. Netvrdím, že je to jednoduché a že lidi nedělají co mohou, ale prostě to nestačí...
marfik
 
Příspěvky: 41
Registrován: 8. 1. 2007, 15:54
Bydliště: Praha

Příspěvekod Muž na křídle » 24. 1. 2007, 18:14

Ja to resi CSA ??? Bude dokazovat, ze ta obrovska financni ztrata za cely jeden den kdy nemohlo odletet ani jeden let nebyla zpusobena neprizni pocasi, ale naprostou neschopnosti Letiste Praha n.p. udrzet tohle provincni letistatko v provozu ? Tezko. V tom pripade ale LP muze byt dal klidny jak voda z kytek, protoze nema jedinej duvod se snazit delat to nejak lip... navic, jestli ma LP spocitany, ze ty penize o ktery prijde na poplatcich za takovy den jsou mensi ztrata, nez kdyby si poridilo nejaky vychytavky na uklid snehu, tak opravdu neni co resit.

btw, nevite zda jsou aerolinky pro takovej pripad nejakym zpusobem pojisteny ?
Muž na křídle
 
Příspěvky: 83
Registrován: 14. 10. 2006, 20:31

Re: Praha a snih

Příspěvekod Lukáš Janecký » 25. 1. 2007, 12:19

FlightDetent píše:Za poslednich 22 hodin 14 centimetru sucheho prasanu. Letiste bude jeste dalsich sest zavreno.

Neco je spatne, velmi spatne.

:?:


Ahoj jsem Lukáš z Rakovníka a v čera jsem byl na letišti mužu ti říct že takovou kalamitu jsem ještě nazažil Ahoj lukáš
Lukáš Janecký
 
Příspěvky: 15
Registrován: 22. 1. 2007, 9:34
Bydliště: Fojtíkova 2401 Rakovník

Letiště Praha a.s.

Příspěvekod marfik » 25. 1. 2007, 14:56

Teď jsem si přečetl, že letiště odhaduje náklady spojené se zavřením a odklízením sněhu přes milión. Už chápu, že to neřeší, když odhadují zisk za loňský rok 1 miliardu, prostě není CO řešit... cesťáci a společnosti to zacálují :-) co je komu do nějakých zrušených letů...
marfik
 
Příspěvky: 41
Registrován: 8. 1. 2007, 15:54
Bydliště: Praha


Zpět na Správa letiště

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron