? Jak se připravit na psychotesty pro ULZ ?

? Jak se připravit na psychotesty pro ULZ ?

Příspěvekod MartinSimak » 25. 2. 2009, 1:07

Dobrej ve spolek!
Měl bych na osoby, které zpětně v nejbližší době absolvovali (nejlépe úspěšně) 1. stupeň leteckého vyšetření na ULZtu (ústavu leteckého zdravotnictví na dejvické v Praze) vyšetření pro letecký personál, konkrétně profesionálního pilota, tyto konkrétní dotazy a prosby. Zajímají mě hlavně psychotesty.

Dá se na současné psychotesty alespoň částečně nějak připravit?

Pokud ano, tak jak konkrétně? - Co a jak trénovat?

Nevěděl by alespoň někdo z vás konkrétní odkaz na alespoň trochu podobné testy uveřejněné na internetu?

Nebo bych prosil doporučit konkrétní ,,knižní verzi´´ psychotestů (přesný název a autora), které by se daly běžně koupit v nějakém specializovaném knihkupectví, či zapůjčit ve knihovně. K onomu knihkupectví či knihovně bych prosil konkrétní kontaktní informace. Samozřejmě bych uvítal kdyby mi byly doporučeny konkrétní psychotesty, alespoň orientačně na podobném principu a nárocích jako požadují momentálně na ULZ.


Vím že to jsou tak specifické dotazy, že mi na kompletních 100% asi nezodpoví nikdo, a také vím dobře proč. Vzhledem k tomu, že ovšem potřebuji max do cca měsíce úspěšně absolvovat tyto vstupní psycho-testy na poprvé, uvítám každou pomoc či dobrou a přesnou radu.

Děkuji Martin
608525309
MartinSimak
 
Příspěvky: 3
Registrován: 17. 2. 2009, 1:23

ULZ

Příspěvekod maskot » 17. 5. 2009, 15:26

Na psychotesty na ULZ sa neda pripravit, lebo nevies co na Teba vytiahnu. Hlavne tam chod vyspaty a pokial sa da tak aj kludny. :D
maskot
maskot
 
Příspěvky: 6
Registrován: 17. 5. 2009, 9:30
Bydliště: Bratislava


Zpět na Letectví obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron