Aktuální stav letadel Fischer air

Aktuální stav letadel Fischer air

Příspěvekod wingman » 17. 2. 2008, 11:30

Jestli víte nějaké nové informace o stavu letadel fischer air (OK-FAN,OK-FUN),případně jaké se na nich momentálně dělají oživovací práce, nebo informace o jejich odletu tak je sem můžete napsat a informovat i ostatní kteří měli tuto společnost rádi...
wingman
 
Příspěvky: 41
Registrován: 18. 1. 2007, 20:15
Bydliště: LKPR

Příspěvekod Dan » 19. 2. 2008, 10:15

Snad se na OK-FUN svesuji motory a bude se delat jejich generalka, jedno z letadel by snad melo letet casem do Svedska na celkovou revizi... ale jestli a kdy budou schopne letu, potazmo jak je rozhodnuto o tom komu patri a kdo s nima muze nakladat, aniz by se to dalo jeste soudne zvratit a kdo (za)plati miliony za stani na letisti Praha aby mohla odletet nedovedu moc odhadnout :?:
Dan
 
Příspěvky: 389
Registrován: 14. 10. 2006, 20:12

Letadla Fischer

Příspěvekod Lukáš Janecký » 2. 4. 2008, 8:11

Zatim jsem je viděl na starym letišti ale nic se s nimy nedělá. Tak bůh ví co snima vůbec bude :(
Lukáš Janecký
 
Příspěvky: 15
Registrován: 22. 1. 2007, 9:34
Bydliště: Fojtíkova 2401 Rakovník

Příspěvekod Jaroslav Beneš » 19. 5. 2010, 16:02

Zrovna jsem se koukal na fotky Fischerů na planes a je mi z toho smutno. Úžasná letadla, krásná barva a společnost. Škoda, že už nelétají, i když teď už jsou koupeny americkou firmou provozující chartery a začínají na nich mega generální opravy. Chtějí to stihnout do července, ale když vidíte ta letadla...
Jaroslav Beneš
 
Příspěvky: 11
Registrován: 15. 4. 2010, 16:22

Příspěvekod Dan » 19. 5. 2010, 21:19

Jaroslav Beneš píše:Zrovna jsem se koukal na fotky Fischerů na planes a je mi z toho smutno. Úžasná letadla, krásná barva a společnost. Škoda, že už nelétají, i když teď už jsou koupeny americkou firmou provozující chartery a začínají na nich mega generální opravy. Chtějí to stihnout do července, ale když vidíte ta letadla...

A neni to spis pozitivni, ze se s nima jeste bude neco dit nez ze by tam shnila ;-) ?
Dan
 
Příspěvky: 389
Registrován: 14. 10. 2006, 20:12


Zpět na Letectví obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron